Nachádzate sa: MALTA

Na tomto mieste môžete špecifikovať Vaše požiadavky na dovolenku. Kritéria môžete neskôr upravovať. Pomoc s vyhľadávaním!

Pobytové
zájazdy
Poznávacie
zájazdy
1-denné
zájazdy
Kolektívy
Pobytové zájazdy
Malta - Jazykové
kurzy angličtiny
Krajina:
Oblasť:
Miesto:
Doprava:
Ubytovanie:
 
Typ ubytovania:
 
Stravovanie:
Kategória ubytovania:
Cena do:
Termín od: Kalendar
Termín do: Kalendar
Krajina:
Program:
Doprava:
Krajina:
Program:
Doprava:

MALTA

» zobraziť obrázkovú mapu...

 

Južné slnko, krištáľové more a dejiny na dosah ruky – to je MALTA. Maltské súostrovie, ktoré sa skladá z 3 ostrovov (Malta, Gozo, Comino) leží v srdci Stredozemného mora a je vzdialené len 90 km južne od Sicílie a 23 km od severného pobrežia Afriky. Ponúka okrem slnka a priezračného mora stále ešte veľmi atraktívnu svojbytnosť. Tým máme na mysli nielen priaznivcov plachtenia, surfingu a športového potápania, ktorí tu nájdu raj na zemi, ale všetkých ľudí, ktorých zaujíma krajina, do ktorej cestujú, jej obyvatelia a dejiny a pre ktorých je dovolenka zároveň cestou za objavmi.
Pre vodné športy je ako stvorená, lebo má z veľkej časti skalnaté pobrežie, čo ocenia najmä potápači (morská fauna tu zostala ešte nedotknutá).
Sú tu však aj krásne piesočnaté zátoky, ponechané v prírodnom stave.

 

Zájazdy na Maltu nie sú viazané na dopravu, ktorú vám však na požiadanie radi zabezpečíme.

V cenníkoch sú ceny pobytov uvedené na 7 nocí a bez dopravy.

Dĺžku pobytu si klienti môžu zvoliť ľubovoľnú, min. však na 3 noci.

 

» viac informácií o doprave - MALTA...

 


 

 

 

 

 

 

TU → ... dokument vo formáte PDF • MALTA_Zoznam_kapacít_Cenníky-2020

 

TU → ... dokument vo formáte PDF • MALTA_Doprava_Výlety-2020

 Fakultatívne výlety: možno sa na ne prihlásiť v našej partnerskej agentúre, organizujú sa vo vopred stanovené dni v rôznych jazykoch (angličtina, nemčina, taliančina, francúzština, ruština, maďarčina).
• hlavné mesto Valletta (42 €/27 €)
• celodenný výlet na najzaujímavejšie miesta Malty s obedom (54 €/33 €)
• Modrá jaskyňa (27 €/17 €)
• prehistorické chrámy (42 €/27 €)
• celodenný výlet na ostrov Gozo s obedom (60 €/37 €)
Ceny sú orientačné a sú za dospelú osobu/dieťa do 12 r. Ostrov si môžete prejsť aj individuálne, napr. hromadnou dopravou alebo požičaným autom (ceny od 35 €/deň), motorkou, bicyklom (pozor: jazdí sa vľavo).
Vybavenie pláží: požičovne slnečníkov a ležadiel, motorových člnov a plachetníc, vodných lyží, plážové bary, reštaurácie.
Šport a zábava: kurzy potápania, surfing, golfové ihriská, tenis, jazda na koni, diskotéky, kasino, reštaurácie s vynikajúcou stravou a s kvalitnými vínami.
Úradný jazyk: maltština, angličtina, rozšírená je aj taliančina.
Mena: Euro
 

Povinný príplatok na mieste: pobytový poplatok 0,5 €/os. nad 18 r./deň 


 


SLIEMA

– najväčšie a najmodernejšie mesto s 3 km dlhou plážou a promenádou. Nájdete tu veľké obchodné centrum s kaviarňami, reštauráciami, nočné podniky vrátane kasína ako aj mnoho príjemných pláží. Malebný prístav ponúka prekrásny výhľad na hlavné mesto Vallettu, kam sa dostanete za pár minút autobusom.

» zobraziť letoviská a ubytovacie zariadenia...

QAWRA/BUGIBBA

– obľúbené turistické mesto leží na polostrovčeku s malebnými uličkami, barmi, kaviarňami, zábavnými podnikmi a obchodmi. V blízkosti je jedna z najkrajších piesočnatých pláží na ostrove – Mellieha Bay, kam sa za cca 15 minút dostanete autobusom.

» zobraziť letoviská a ubytovacie zariadenia...

MELLIEHA

– patrí medzi väčšie a najkultúrnejšie mestá, kde nájdete veľa historických pamiatok. Leží 13 km od Valletty pri zálive St. Paul´s Bay, s najobľúbenejšou a najväčšou piesočnatou plážou na severozápadnom okraji ostrova Malta.

» zobraziť letoviská a ubytovacie zariadenia...

CIRKEWWA

– pobrežné mesto, nachádzajúce sa na najsevernejšom výbežku ostrova Malta. Je východiskovým bodom, z ktorého sa vypravujú výletné lode na sesterský ostrov Gozo a Comino, kde sa nachádza veľká atrakcia – Blue Lagoon (Modrá lagúna). Cirkewwa je výborná potápačská destinácia s množstvom potápačských škôl (prehliadky podmorských jaskýň a tunelov, ponory k dvom potopeným lodiam). Nájdete tu pokojnú dovo-lenku s niekoľkými piesočnými plážami, kde sa môžu do sýta vyšantiť aj malé deti.

» zobraziť letoviská a ubytovacie zariadenia...