Nachádzate sa: » TALIANSKO » Ostrov ISCHIA » ISCHIA PONTE » hotel ARAGONESE ***

ISCHIA PONTE, hotel ARAGONESE ***

Možnosti ubytovania: 12, 22, 10

First Minute -5% Dieťa do 10 r. zadarmo Vzdialenosť od pláže 500m Vonkajší bazén Televízor v izbe WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

len 300 m od historického centra mesta Ischia Ponte, neďaleko impozantného hradu Aragonese. Výhodou je kľudná, ale zároveň centrálna pozícia. V tesnej blízkosti hotela je autobusová zastávka.

Popis a vybavenie:

menší príjemný rodinne vedený hotel. K dispozícii je recepcia, bezplatné WiFi v spoločných priestoroch, bar, reštaurácia, spoločenská miestnosť s TV, panoramatická slnečná terasa na streche s výhľadom na more, termálny bazén (34° C) s terasou so slnečníkmi a ležadlami.

Ubytovanie:

zrekonštruované 2-lôžkové izby s 1 – 2 prístelkami, sprcha, WC, telefón, WiFi, TV-SAT. Typy izieb: standard sú orientované na vnútornú stranu, väčšina izieb má balkón alebo terasu; izby s výhľadom na bazén alebo s panoramatickým výhľadom sú po vonkajšom obvode hotela, niektoré majú spoločnú panoramatickú terasu. Niektoré izby sú klimatizované – za prípatok (na vyžiadanie).

Stravovanie:

polpenzia / raňajky – formou kontinentálnych bufetových stolov; večere – servírované, jednotné 3-chodové menu.

Pláž:

piesočnatá pláž Spiaggia dei Pescatori je vzdialená 500 m, neďaleko je ďalšia pláž Cartaromana s vyvierajúcimi termálnymi prameňmi a s prekrásnym výhľadom na Aragonský hrad. Na pláž Cartaromana je možné sa dostať za menší poplatok aj vodným taxíkom z centra mesta.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » idividuálna doprava, 8 dní s polpenziou ... 22