Nachádzate sa: » TALIANSKO » Ostrov ISCHIA » ISCHIA PONTE » hotel ARAGONESE ***

ISCHIA PONTE, hotel ARAGONESE ***

(1) Zľava 5% pre seniorov nad 55 r. Dieťa do 12 r. zadarmo Vzdialenosť od pláže 500m Vonkajší bazén Televízor v izbe

Možnosti ubytovania: 12, 22, 10

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Taliansko - ostrov Ischia - Ischia - hotel Aragonese ***

Poloha:

len 400 m od historického centra mesta Ischia Ponte, neďaleko impozantného hradu Aragonese. Výhodou je kľudná, ale zároveň centrálna pozícia. V tesnej blízkosti hotela je autobusová zastávka.

Popis a vybavenie:

menší príjemný rodinne vedený hotel. K dispozícii je recepcia, bezplatné WiFi v spoločných priestoroch, bar, reštaurácia, spoločenská miestnosť s TV, panoramatická slnečná terasa, termálny bazén (34° C) s terasou so slnečníkmi a ležadlami.

Ubytovanie:

zrekonštruované 2-lôžkové izby s 1 – 2 prístelkami, sprcha, WC, telefón, TV-SAT. Väčšina izieb má balkón alebo terasu a WiFi pripojenie. Izby s výhľadom na bazén alebo izby s panoramatickým výhľadom (po vnútornom obvode hotela) v sú za príplatok.

Stravovanie:

polpenzia / raňajky – kontinentálne (pečivo, maslo, džem, sucháre, saláma/šunka, syr, capuccino, čaj, mlieko, džús); večere – servírované, jednotné 3-chodové menu; obedy za príplatok – platba na mieste.

Pláž:

piesočnatá pláž Spiaggia dei Pescatori je vzdialená 500 m, neďaleko je ďalšia pláž Cartaromana s vyvierajúcimi termálnymi prameňmi a s prekrásnym výhľadom na Aragonský hrad.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » autobusová doprava, 10 dní - polpenzia... 21
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní - polpenzia... 22

Satelitná mapa: