Nachádzate sa: » MALTA » SLIEMA » hotel PRELUNA HOTEL & SPA ****

hotel PRELUNA HOTEL & SPA ****

Možnosti ubytovania: 12, 22, 10

Wellness centrum Vzdialenosť od pláže 180m Vonkajší bazén Vnútorný bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Chladnička alebo minibar v izbe WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Sliema - Preluna Hotel & SPA Sliema - Preluna Hotel & SPA Sliema - Preluna Hotel & SPA Sliema - bazén pri hoteli Preluna Hotel & SPA Sliema - bazén pri hoteli Preluna Hotel & SPA Sliema - Preluna Hotel & SPA, terasa pri bazéne Sliema - izba v hoteli Preluna Hotel & SPA Sliema - izba v hoteli Preluna Hotel & SPA Sliema - izba v hoteli Preluna Hotel & SPA Sliema - Preluna Hotel & SPA, terasa Sliema - vnútorný bazén pri hoteli Preluna Hotel & SPA Sliema - vnútorný bazén pri hoteli Preluna Hotel & SPA

Poloha:

umiestnený v centre mesta priamo pri pobrežnej promenáde s krásnym výhľadom na more.

Popis a vybavenie:

nadštandardný hotel s klimatizovanými verejnými priestormi, s príjemnou atmosférou a vysokou úrovňou poskytovaných služieb. V celom hoteli je bezplatné WiFi. Vybavený je 3 reštauráciami (národná i medzinárodná kuchyňa), 4 barmi, plne vybavenou konferenčnou sálou (možnosť organizovať rôzne konferencie, semináre), salóny a klubovne (biliard, veľkoplošná TV obrazovka, internet), zmenáreň, kaderníctvo, butiky, požičovňa áut, wellness centrum – vyhrievaný krytý bazén so sladkou vodou, whirlpool, turecké kúpele, masáže, aromaterapia, fitness (za príplatok). Raz za týždeň hotel usporadúva maltézske večery s typickými jedlami a vínami.

Ubytovanie:

moderne zariadené klimatizované 2-lôžkové izby standard alebo izby s balkónom (blk) s možnosťou 1 prístelky, s kúpeľňou (vaňa, sprcha, WC), telefón, TV-SAT, rádio, trezor, sušič na vlasy, minibar, zariadenie na prípravu kávy/čaju. Izby s balkónom môžu mať výhľad na more (za príplatok). Izby superior môžu mať 2 prístelky (ceny na vyžiadanie).

Stravovanie:

raňajky – formou bufetových stolov; možnosť doobjednať polpenziu (večera), plnú penziu (obed + večera) – bufetové stoly alebo ALL INCLUSIVE.

Pláž:

privátna hotelová kamenná, vzdialená 180 m, s bazénom so slanou vodou, barom a s detským bazénom. Všetky vodné športy na pláži a potápačská škola.

Fakultatívne výlety:

možno sa na ne prihlásiť v našej partnerskej agentúre, organizujú sa vo vopred stanovené dni v rôznych jazykoch (angličtina, nemčina, taliančina, francúzština, ruština, maďarčina); hlavné mesto Valletta (41 €/26 €), celodenný výlet na najzaujímavejšie miesta Malty s obedom (53 €/32 €), Modrá jaskyňa (26 €/16 €), prehistorické chrámy (41 €/26 €), celodenný výlet na ostrov Gozo s obedom (59 €/36 €). Ceny sú orientačné a sú za dospelú osobu/dieťa do 12 r. Ostrov si môžete prejsť aj individuálne, napr. hromadnou dopravou alebo požičaným autom (ceny od 35 €/deň), motorkou, bicyklom (pozor: jazdí sa vľavo).
Vybavenie pláží: požičovne slnečníkov a ležadiel, motorových člnov a plachetníc, vodných lyží, plážové bary, reštaurácie.
Šport a zábava: kurzy potápania, surfing, golfové ihriská, tenis, jazda na koni, diskotéky, kasino, reštaurácie s vynikajúcou stravou a s kvalitnými vínami.
Úradný jazyk: maltština, angličtina, rozšírená je aj taliančina.
Mena: Euro

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » pobyt 7 nocí - izby s balkónom... 32
typ dopravy » pobyt 7 nocí - izby standard... 32