Nachádzate sa: » CHORVÁTSKO » ISTRIA » PULA » hotel BRIONI **+

PULA, hotel BRIONI **+

Možnosti ubytovania: 11, 21, 10

First Minute -10% Dieťa do 3 r. zadarmo Vzdialenosť od pláže 10m Vonkajší bazén Vnútorný bazén Televízor v izbe K večeri / obedu nápoj v cene WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Pula - hotel Brioni Pula - hotel Brioni Pula - bazén hotela Brioni Pula - bazén hotela Brioni Pula - bazén hotela Brioni Pula - hotel Brioni, bar s terasou Pula - izba v hoteli Brioni Pula - izba v hoteli Brioni Pula - izba v hoteli Brioni Pula - pláž pri hoteli Brioni Pula - pláž pri hoteli Brioni Pula - pláž pri hoteli Brioni

Chorvátsko - Istria - Pula - hotel Brioni **+

Poloha:

v tichšej časti turistického strediska Verudela (4 km od mesta Pula), obklopený borovicovým lesom, v tesnej blízkosti morského pobrežia v náručí zelenej prírody s krásnou panorámou.

Popis a vybavenie:

recepcia, bezplatné WiFi vo verejných priestoroch, klimatizovaná reštaurácia a aperitív bar, letná terasa, vonkajší aj vnútorný bazén s morskou vodou, sauna, masáže, TV sála, parkovanie pred hotelom.

Ubytovanie:

vkusne a moderne zariadené 2-lôžkové izby s možnosťou prístelky (iba deti do 12 r.), sprcha, WC, telefón, TV-SAT, sušič na vlasy, balkón so záhradným nábytkom. Izby orientované na morskú stranu sú za príplatok.

Stravovanie:

polpenzia / raňajky, večere – formou bufetových stolov, s nápojom k večeri.

Šport a zábava:

bohaté možnosti športovania, večerného a nočného života v stredisku Verudela – tenisové kurty, minigolf, vodné športy, požičovne športových potrieb, potápačská škola. Tanečná terasa v hoteli, diskotéka, animačné programy.

Pláž:

vzdialená asi 10 – 80 m, kamienková aj kamenistá s upraveným vstupom do mora a plochami na slnenie.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » možnosť zabezpečiť autobusovú dopravu, 10 dní s polpenziou... 11
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní s polpenziou... 12