Nachádzate sa: » CHORVÁTSKO » KVARNERSKÁ RIVIÉRA » CRIKVENICA » vila SANJA - apartmány ***

CRIKVENICA, vila SANJA - apartmány ***

Možnosti ubytovania: 20, 21, 30, 40, 41, 51, 22

Doporučujeme skorú rezerváciu Veľmi obľúbené Vzdialenosť od pláže 200m Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Crikvenica - vila Sanja Crikvenica - vila Sanja Crikvenica - vila Sanja, terasa Crikvenica - vila Sanja, výhľad more Crikvenica - vila Sanja, apartmán Crikvenica - vila Sanja, apartmán Crikvenica - vila Sanja, apartmán Crikvenica - vila Sanja, apartmán Crikvenica - vila Sanja, kuchynka Crikvenica - vila Sanja, kúpeľňa Crikvenica - vila Sanja, balkón Crikvenica - mestská pláž
Poloha:

v tichšej časti mesta asi 800 m od centra, v blízkosti hotela Mediteran. Pri vile je záhrada s možnosťou prípravy jedál na grile, parkovanie pred domom.

Ubytovanie:

jednoduchšie zariadené apartmány majú kompletne vybavený kuchynský a jedálenský kút v obývacej miestnosti, sprchu, WC, balkón alebo terasu, bezplatné WiFi. Typy apt.: S2 typ štúdio pre 2 osoby, jedna miestnosť s 2 lôžkami; S2+2 typ štúdio pre 2 – 4 osoby, jedna veľká miestnosť s manželským dvojlôžkom a s 2 prístelkami (poschodová posteľ, iba pre deti do 12 r.), oddelená kuchynka; A2+1 pre 2 – 3 osoby, 2-lôžk. spálňa s prístelkou (pre dieťa do 12 r.), kuchynský kút; A3 T pre 2 – 3 osoby s klimatizáciou (za príplatok), 3-lôžk. spálňa, oddelená kuchyňa, veľká terasa (T); A4 T pre 4 osoby s klimatizáciou (za príplatok), spálňa s dvoma manželskými dvojlôžkami, oddelená kuchyňa, terasa (T); A4+1+1 pre 4 – 6 osôb s klimatizáciou (za príplatok), nachádza sa na prízemí, má dve 2-lôžk. spálne (v jednej môže byť prístelka), obývaciu miestnosť s 1 lôžkom, veľkú terasu.

Stravovanie:

individuálne.

Šport a zábava:

možnosť športového vyžitia a zábavy priamo v meste.

Pláž:

pieskovo-štrkové pláže vzdialené asi 200 m.