Nachádzate sa: » CHORVÁTSKO » ISTRIA » PULA » apartmány HORIZONT RESORT **

PULA, apartmány HORIZONT RESORT **

Možnosti ubytovania: 20, 30, 40

First Minute -10% Vzdialenosť od pláže 50m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Animačné programy Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

komplex jednoposchodových radových domčekov, centrálna recepcia, bezplatné WiFi (na recepcii a v okolí bazéna), reštaurácia, kaviareň, snack bar, pizzeria, supermarket, dva bazény (vo vedľajšom rezorte Splendid) s morskou vodou a terasou s ležadlami a so slnečníkmi (za poplatok), bezplatné nestrážené centrálne parkoviská.

Popis a vybavenie:

komplex jednoposchodových radových domčekov, centrálna recepcia, bezplatné WiFi (na recepcii a v okolí bazéna), reštaurácia, kaviareň, snack bar, pizzeria, supermarket, dva bazény (vo vedľajšom rezorte Splendid) s morskou vodou a terasou s ležadlami a so slnečníkmi (slnečníky za poplatok), bezplatné nestrážené centrálne parkoviská.

Ubytovanie:

moderne zariadené apartmány sú umiestnené na prízemí alebo na 1. poschodí viliek, všetky majú balkón, plne vybavený kuchynský a jedálenský kút, kávovar, chladničku, TV-SAT, trezor, sprchu, WC. Typy apt.: B2-3 pre 2 – 3 osoby, jedna miestnosť s 2 lôžkami alebo oddelená 2-lôžková spálňa a obývacia miestnosť s gaučom; B2-4 pre 2 – 4 osoby, spálňa s 2 lôžkami a obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom; BX2-4/P, BX2-4/M pre 2 – 4 osoby – kompletne zrekonštruované, spálňa s 2 lôžkami a obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom, orientácia na park (P) alebo morskú stranu (M), klimatizácia zahrnutá v cene.

Stravovanie:

individuálne. Možnosť objednať raňajky formou bufetových stolov – vopred v CK. Na mieste je možné si objednať polpenziu alebo iba večere v reštaurácii Sunset.

Šport a zábava:

vodné športy, tenisové kurty, minigolf, požičovňa bicyklov, v blízkom (cca 1,5 km) stredisku Verudela je dobre vybavené športové centrum. Animačné programy 15.5. – 15.9. (acqua aerobic, miniclub pre deti, tanečná zábava s hudbou).

Pláž:

od apartmánov vzdialená 50 – 250 m, skalnatá s plochami na slnenie a upraveným vstupom do mora, menšia štrková pláž.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní... 12