Nachádzate sa: » CHORVÁTSKO » STREDNÁ DALMÁCIA » MAKARSKA » hotel BIOKOVKA ***

MAKARSKA, hotel BIOKOVKA ***

Možnosti ubytovania: 20, 21, 10

First Minute -10% Dieťa do 7 r. zadarmo Výborná poloha Vzdialenosť od pláže 50m Vnútorný bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

na západnom okraji letoviska, v tesnej blízkosti pláže, v tichom prostredí píniového lesíka, 700 m od centra mesta.

Popis a vybavenie:

zrekonštruovaný hotel je sčasti využívaný ako rekreačno-rehabilitačný komplex s dvoma vyhrievanými krytými bazénmi s morskou vodou, liečebno-rehabilitačné procedúry (za poplatok), ambulancia, bezbariérový prístup. V priestoroch recepcie bezplatné WiFi, moderné fitness centrum, fínska sauna, masáže, výťah, reštaurácia s terasou, aperitív bar, kaviareň, snack bar na pláži, detské ihrisko, parkovisko.

Ubytovanie:
klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky, orientované na pohorie Biokovo alebo na more. Všetky izby majú sprchu, WC, TV-SAT a balkón. Bezbariérové izby sú na vyžiadanie.
Stravovanie:

polpenzia / raňajky, večere – formou bufetových stolov; obedy za príplatok.

Šport a zábava:

vodné športy na pláži, minigolf, stolný tenis, hudobno-zábavné večery na terase hotela, v blízkom hotelovom komplexe Rivijera – tenisové kurty (za poplatok), rušný spoločenský život a zábava v meste.

Pláž:

vzdialená 50 m, prekrásna široká s drobnými kamienkami, s postupným vstupom do mora a sčasti tienená píniami. Možnosť prenájmu slnečníkov a ležadiel.