Nachádzate sa: » TALIANSKO » Región VENETO » BIBIONE » rezidencia SPLENDID & SALISBURGO - apartmány **

BIBIONE, rezidencia SPLENDID & SALISBURGO - apartmány **

Možnosti ubytovania: 30, 40, 50

First Minute -10% Vzdialenosť od pláže 200m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Plážové služby v cene (slnečník + 2 ležadlá, alebo plážové kreslo a ležadlo) Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

rezidencia sa nachádza v tichšej časti Pineda, v blízkosti centra.

Popis a vybavenie:

rezidencia pozostávajúca z dvoch budov, obklopené borovicami. K dispozícii je záhrada a vyhradené parkovacie miesta.

Ubytovanie:

apartmány sú vybavené kuch. kútom, mikrovlnka, kávovar, trezor, TV-SAT, sprcha, WC. Niektoré apt. majú balkón (blk) a klimatizáciu (AC). Typy apt.: B3, B3/blk Bilo pre 3 osoby, spálňa s manželským lôžkom, obývacia izba s gaučom pre 1 osobu, balkón, klimatizácia; B4, B4/blk/AC Bilo pre 4 osoby, spálňa s manželským lôžkom (alebo spálňa s manželským lôžkom a samostatným lôžkom a 1x vysúvacie lôžko v obývacej izbe), obývacia izba s gaučom, balkón, klimatizácia; C3 Trilo pre 3 osoby, spálňa s manželským lôžkom, spálňa s 1 samostatným lôžkom a obývacia izba; C5 Trilo pre 5 osôb, spálňa s manželským lôžkom, spálňa s poschodovou posteľou, obývacia izba s gaučom; C5/blk Trilo pre 5 osôb, spálňa s manželským lôžkom, spálňa s poschodovou posteľou alebo s 2 samostatnými lôžkami, obývacia izba s gaučom, balkón.

Stravovanie:

individuálne.

Šport a zábava:

plážový volejbal, windsurfing, jachting, kanoe, parasailing, tenis, jazda na koni, termálne kúpele, lunapark, animácie a miniklub na pláži. Ku každému apartmánu pri pobyte na 7 nocí v období do 20.5. a od 24.9. klient dostane: A/ voucher na bezplatný vstup na umeleckú výstavu v biskupskom paláci v meste Portogruaro a typický aperitív v Benátskom štýle; B/ voucher na bezplatný každodenný vstup (okrem utorka) do termálnych bazénov pre 2 osoby.

Pláž:

súkromná piesočnatá pláž vzdialená 200 m, s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis od 4. radu (slnečník, ležadlo, plážová stolička/apt.) zahrnutý v cene, od cca 30.4.-01.10.