Nachádzate sa: » CHORVÁTSKO » ISTRIA » POREČ » hotel DELFIN **

POREČ, hotel DELFIN **

Možnosti ubytovania: 10, 20, 21, 22

Až 2 deti do 13 r. zadarmo Najžiadanejší na Istrii Vzdialenosť od pláže 50m Vonkajší bazén Animačné programy Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poreč, hotel Delfin Poreč, hotel Delfin Poreč, hotel Delfin Poreč, bazén pri hoteli Delfin Poreč, hotel Delfin Poreč, izba v hoteli Delfin Poreč, izba v hoteli Delfin Poreč, izba v hoteli Delfin Poreč, pláž pri hoteli Delfin Poreč, pláž pri hoteli Delfin Poreč, pláž pri hoteli Delfin
Poloha:

v turistickom komplexe Zelena Laguna asi 5 km od Poreča, kam premáva turistický vláčik. Zelena Laguna je jednou z najupravenejších a najlepšie vybavených turistických centier Jadranu.

Popis a vybavenie:

hotelový komplex ležiaci na slnečnom polostrove, obklopený zeleňou. V komplexe sú klimatizované reštaurácie, kaviareň, TV sála, bezplatné WiFi pripojenie na recepcii, terasa, bazén s morskou vodou a ležadlami – limitovaný počet, parkovisko za poplatok. Nová plocha pre zábavné vodné hry s detským bazénom so sladkou vodou, tobogány a pod.

Ubytovanie:

2-lôžkové izby typu economy bez balkóna a bez možnosti prístelky; 2-lôžkové izby typu classic s balkónom s možnosťou prístelky – iba pre deti do 12 r., s orientáciou na park (P) alebo na more (M); rodinná izba – family (2+2) skladá sa z dvoch prepojených 2-lôžkových izieb s balkónom a s orientáciou na more, vhodná pre 2 dospelých a 2 deti do 12 r. Všetky izby sú renovované, majú sprchu, WC.

Stravovanie:

polpenzia / raňajky, večere – formou bufetových stolov; obedy formou bufetu, v okrajových termínoch – jednotné menu (za príplatok).

Šport a zábava:

7 športových stredísk s tenisovými kurtmi, trávnatým futbalovým ihriskom, požičovne bicyklov, člnov, plachetníc, surfov, potápačská základňa, vlek pre lyžovanie na vode, strelnica, fitness, animačné programy 29.5. – 01.9. Zábavné stredisko – terasy s tanečnou hudbou, reštaurácie, pizzerie, pivárne, kaviarne, cukrárne, nočné bary.

Pláž:

vzdialená 50 – 100 m, kamenisto-štrková s upravenými plochami na slnenie.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní s polpenziou... 12