Nachádzate sa: » CHORVÁTSKO » ISTRIA » POREČ » hotel DELFIN **

POREČ, hotel DELFIN **

Možnosti ubytovania: 10, 20, 21, 22

First Minute ceny platia max. do 30. 4. Dieťa do 12 r. zadarmo Najžiadanejší na Istrii Vzdialenosť od pláže 50m Vonkajší bazén Animačné programy Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poreč, hotel Delfin Poreč, hotel Delfin Poreč, hotel Delfin Poreč, bazén pri hoteli Delfin Poreč, hotel Delfin Poreč, izba v hoteli Delfin Poreč, izba v hoteli Delfin Poreč, izba v hoteli Delfin Poreč, pláž pri hoteli Delfin Poreč, pláž pri hoteli Delfin Poreč, pláž pri hoteli Delfin
Poloha:

v turistickom komplexe Zelena Laguna asi 5 km od Poreča, kam premáva turistický vláčik. Zelena Laguna je jednou z najupravenejších a najlepšie vybavených turistických centier Jadranu.

Popis a vybavenie:

hotelový komplex ležiaci na slnečnom polostrove, obklopený zeleňou. V komplexe sú klimatizované reštaurácie, kaviareň, TV sála, bezplatné WiFi pripojenie na recepcii, terasa, bazén s morskou vodou so slnečníkmi a ležadlami, detský bazén, parkovisko za poplatok.

Ubytovanie:

2-lôžkové izby typu economy bez balkóna a bez možnosti prístelky; 2-lôžkové izby typu classic s balkónom s možnosťou prístelky – iba pre deti do 12 r., s orientáciou na park (P) alebo na more (M); rodinná izba (R2+2) skladá sa z dvoch prepojených 2-lôžkových izieb s balkónom a s orientáciou na more, vhodná pre 2 – 4 osoby. Všetky izby sú renovované, majú sprchu, WC.

Stravovanie:

polpenzia / raňajky, večere – formou bufetových stolov; obedy formou bufetu, v okrajových termínoch – jednotné menu (za príplatok).

Šport a zábava:

7 športových stredísk s tenisovými kurtmi, trávnatým futbalovým ihriskom, požičovne bicyklov, člnov, plachetníc, surfov, potápačská základňa, vlek pre lyžovanie na vode, strelnica, fitness, animačné programy 24.5. – 11.9. Zábavné stredisko – terasy s tanečnou hudbou, reštaurácie, pizzerie, pivárne, kaviarne, cukrárne, nočné bary.

Pláž:

vzdialená 50 – 100 m, kamenisto-štrková s upravenými plochami na slnenie.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » možnosť zabezpečiť autobusovú dopravu, 10 dní s polpenziou... 11
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní s polpenziou... 12