Nachádzate sa: » MALTA » MELLIEHA » hotel PERGOLA CLUB & SPA ****

hotel PERGOLA CLUB & SPA ****

Možnosti ubytovania: 10, 20, 21, 30, 50, 70

First Minute -10% Wellness centrum Piesočnatá pláž Vzdialenosť od pláže 1000m Vonkajší bazén Vnútorný bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Chladnička alebo minibar v izbe WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

200 m od centra mesta, s panoramatickým výhľadom na terasovité údolie a na zátoku Mellieha Bay a na protiľahlé ostrovy Gozo a Comino

Popis a vybavenie:

k dispozícii sú 2 reštaurácie, 2 bary, bezplatné WiFi vo verejných priestoroch, terasa, herňa, detský kútik, potápačské centrum, kompletne vybavené wellness centrum – vnútorný bazén s vyhrievanou sladkou vodou, jacuzzi, 2 vonkajšie bazény, šmykľavky, veľká terasa so slnečníkmi a ležadlami, fitness centrum.

Ubytovanie:

elegantné klimatizované 2-lôžk. izby typu economy (EC) – bez balkóna a bez možnosti prístelky; izby typu standard (ST) – s balkónom a s 1 prístelkou, možnosť výberu izby s výhľadom na bazén (za príplatok). Všetky izby majú TV-SAT, WiFi, trezor – za poplatok, minichladničku, sušič na vlasy, varnú kanvicu, sprchu, WC. Pre rodiny a skupiny priateľov sú k dispozícii apartmány s kompletne vybaveným kuch. kútom (aj s mikrovlnkou), sprcha, WC, balkón. Typy apt.: štúdio pre max. 3 osoby – izba s manželským lôžkom a gaučom pre 1 osobu; jednospálňový apartmán pre max 5 osôb, skladajúci sa z 2-/3-lôžk. spálne a z obývačky s rozkladacím gaučom pre 2 osoby; dvojspálňový apartmán pre max 7 osôb, skladajúci sa z dvoch 2-/3-lôžk. spální a z obývačky s rozkladacím gaučom pre 2 osoby. Na vyžiadanie sú apt. s výhľadom na more (za príplatok).

Stravovanie:

základné ceny pobytu v hotelových izbách aj v apartmánoch sú bez stravy. Možno doobjednať raňajky – formou bufetových stolov, polpenziu alebo plnú penziu – bufetové stoly.

Pláž:

známa široká piesočnatá pláž Mellieha Bay, vzdialená 1200 m. Možnosť zapožičania slnečníkov a ležadiel.

Fakultatívne výlety:

možno sa na ne prihlásiť v našej partnerskej agentúre, organizujú sa vo vopred stanovené dni v rôznych jazykoch (angličtina, nemčina, taliančina, francúzština, ruština, maďarčina).
• hlavné mesto Valletta (42 €/27 €)
• celodenný výlet na najzaujímavejšie miesta Malty s obedom (54 €/33 €)
• Modrá jaskyňa (27 €/17 €)
prehistorické chrámy (42 €/27 €)
• celodenný výlet na ostrov Gozo s obedom (60 €/37 €)
Ceny sú orientačné a sú za dospelú osobu/dieťa do 12 r. Ostrov si môžete prejsť aj individuálne, napr. hromadnou dopravou alebo požičaným autom (ceny od 35 €/deň), motorkou, bicyklom (pozor: jazdí sa vľavo).
Vybavenie pláží: požičovne slnečníkov a ležadiel, motorových člnov a plachetníc, vodných lyží, plážové bary, reštaurácie.
Šport a zábava: kurzy potápania, surfing, golfové ihriská, tenis, jazda na koni, diskotéky, kasino, reštaurácie s vynikajúcou stravou a s kvalitnými vínami.
Úradný jazyk: maltština, angličtina, rozšírená je aj taliančina.
Mena: Euro

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » pobyt 7 nocí - izby standard... 32
typ dopravy » pobyt 7 nocí - izby economy... 32
typ dopravy » pobyt 7 nocí - izby štúdia/apartmány... 32