Nachádzate sa: » CHORVÁTSKO » STREDNÁ DALMÁCIA » TUČEPI » penzión KONDŽA - apartmány a izby ***

TUČEPI, penzión KONDŽA - apartmány a izby ***

Možnosti ubytovania: 21

First Minute -5% Výborná cena Polpenzia za príplatok Veľmi obľúbené Vzdialenosť od pláže 200m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Chladnička alebo minibar v izbe Parkovanie
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:
v tichej uličke bez automobilovej premávky. Nachádza sa asi 100 m od pobrežnej promenády s obchodíkmi a kaviarničkami (200 m od penziónu je supermarket).
Popis a vybavenie:
dobre vybavený 4-poschodový penzión prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Parkovanie pre osobné automobily je zabezpečené pri dome bezplatne.
Ubytovanie:
2-lôžkové štúdiá s možnosťou pridania 1 prístelky, vybavené novším nábytkom, zrekonštruovanou kúpeľňou a WC, balkónom, s kuchynským kútom umiestneným na loggii (dvojplatnička, chladnička, drez). K dispozícii sú tiež 2-lôžkové izby (bez kuchynského kúta), so sprchou, WC, balkónom, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou. Všetky štúdiá a niektoré izby sú s klimatizáciou (za príplatok). Niektoré štúdiá a izby sú orientované na morskú stranu.
Stravovanie:
individuálne. Za príplatok možnosť doobjednať polpenziu alebo len večere. Strava sa podáva v reštaurácii pri pláži (asi 150 m od penziónu); raňajky – formou bufetových stolov, večere – výber z 3 hlavných jedál + šalát, dezert a 1 nápoj (2 dcl vína, 3 dcl piva alebo 2 dcl nealko).
Pláž:
vzdialená asi 150 m – dostupná chodníkom. Veľmi pekná kamienková pláž s miernym vstupom do mora je lemovaná borovicovým porastom. Na pláži sú k dispozícii ležadlá a slnečníky (za poplatok). Pozdĺž celej pláže sa tiahne promenáda s množstvom reštaurácií, kaviarní, taverien so živou hudbou, obchodíkmi, stánkami s občerstvením.