Nachádzate sa: » CHORVÁTSKO » STREDNÁ DALMÁCIA » TUČEPI » penzión KONDŽA - štúdiá ***

TUČEPI, penzión KONDŽA - štúdiá ***

First Minute -10% Výborná cena Polpenzia za príplatok Veľmi obľúbené Vzdialenosť od pláže 200m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Chladnička alebo minibar v izbe Parkovanie

Možnosti ubytovania: 21

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Chorvátsko - Stredná Dalmácia - Tučepi - penzión Kondža ***, štúdiá

Poloha:
v tichej uličke bez automobilovej premávky. Nachádza sa asi 100 m od pobrežnej promenády s obchodíkmi a kaviarničkami (200 m od penziónu je supermarket).
Popis a vybavenie:
dobre vybavený 4-poschodový penzión prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Parkovanie pre osobné automobily je zabezpečené pri dome bezplatne.
Ubytovanie:
2-lôžkové štúdiá s možnosťou pridania 1 prístelky, vybavené novším nábytkom, zrekonštruovanou kúpeľ-ňou a WC, balkónom, s kuchynským kútom umiestneným na loggii (dvojplatnička, chladnička, drez).  Všetky štúdiá a niektoré izby sú s klimatizáciou (za príplatok). Niektoré štúdiá a izby sú orientované na morskú stranu.
Stravovanie:
individuálne. Za príplatok možnosť dokúpiť raňajky, večere alebo polpenziu. Strava sa podáva v reštau-rácii pri pláži (asi 200 m od penziónu); raňajky – formou bufetových stolov, večere – výber z 3 hlavných jedál + šalát, dezert a nápoj (2 dcl vína, 3 dcl piva alebo 2 dcl nealko).
Pláž:
vzdialená asi 150 m – dostupná chodníkom. Veľmi pekná kamienková pláž s miernym vstupom do mora je lemovaná borovicovým porastom. Na pláži sú k dispozícii ležadlá a slnečníky (za poplatok). Pozdĺž celej pláže sa tiahne promenáda s množstvom reštaurácií, kaviarní, taverien so živou hudbou, obchodíkmi, stán-kami s občerstvením.
TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » autobusová doprava, 10 dní... 11
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní... 12

Satelitná mapa: