Nachádzate sa: » CHORVÁTSKO » ISTRIA » ROVINJ » vila ROMANTIKA – apartmány ***

ROVINJ, vila ROMANTIKA – apartmány ***

Možnosti ubytovania: 20, 30, 21, 41, 50, 40, 60, 70

First Minute -10% Polpenzia za príplatok Vzdialenosť od pláže 400m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe K večeri / obedu nápoj v cene Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

2 km od centra starého mesta, v blízkosti píniového lesíka, asi 10 min. chôdze od pláže.

Popis a vybavenie:

dom má 12 apartmánov rôznych typov, orientovaných na morskú stranu (okrem jedného). K domu patrí parkovisko, garáž, vonkajší bazén, pekne udržiavaná záhrada s grilom, malé detské ihrisko. K dispozícii bezplatné WiFi.

Ubytovanie:

všetky apt. majú kompletne vybavený kuchynský a jedálenský kút v obývacej miestnosti, sprchu, WC, balkón, TV-SAT, väčšinou s klimatizáciou. Typy apt.: S2-3 typ štúdio pre 2 – 3 osoby (bez klimatizácie), 2-, 3-lôžková izba s kuch. kútom; A2-3 pre 2 – 3 osoby (s klimatizáciou alebo bez), 2-lôžková spálňa, obývacia miestnosť s gaučom; A4-5 (s klimatizáciou) pre 4 – 5 osôb 2-, 3-lôžková spálňa, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom, umývačka riadu a 2x WC; B4, B5(s klimatizáciou) pre 4 – 5 osôb, dve 2-lôžkové spálne, obývacia miestnosť s gaučom; B6 (s klimatizáciou) pre 6 osôb, dve 2-lôžkové spálne, obývacia miestnosť s gaučom, 2x kúpeľňa; B7 (s klimatizáciou) pre 7 osôb, jedna 2- a jedna 3-lôžková spálňa, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom, 2x kúpeľňa.

Stravovanie:

individuálne.

Šport a zábava:

možnosť športového vyžitia a zábavy priamo v meste. V blízkosti sú reštaurácie, obchody.

Pláž:

pieskovo-štrková, vzdialená 400 m.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní... 12