Nachádzate sa: » CHORVÁTSKO » SEVERNÁ DALMÁCIA » Sv. FILIP i JAKOV » apartmány CROATIA ***

Sv. FILIP i JAKOV, apartmány CROATIA ***

Možnosti ubytovania: 30, 40, 50, 61

First Minute 7=5 7=6 First Minute -10% Polpenzia za príplatok Vzdialenosť od pláže 50m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

areál sa nachádza v pokojnom mieste obkolesený upravenou mediteránskou zeleňou, asi 300 m od centra mesta, dostupného krátkou prechádzkou po prímorskej promenáde s obchodíkmi a reštauráciami.

Popis a vybavenie:

dobre vybavené apartmány postavené v radovej zástavbe. Každý rad je špecifický s jedným druhom apartmánov. Apartmány majú samostatnú recepciu (trezor za poplatok). Hosťom je k dispozícii bezplatné WiFi, klimatizovaná reštaurácia vedľajšieho hotela Alba, zmenáreň, aperitív bar, terasa, TV miestnosť, samoobsluha, ambulancia, ohradené parkovisko.

Ubytovanie:

klimatizované apartmány sú vybavené kuchynským kútom, sprchou, WC, TV-SAT, telefónom, balkónom alebo terasou s posedením. Typy apt.: B3 pre 3 osoby, 2-lôžková spálňa, obývacia miestnosť s gaučom pre 1 osobu; C4 pre 4 osoby, 2-lôžková spálňa, obývacia miestnosť s gaučom pre 2 osoby; D5 pre 5 osôb, dve 2-lôžkové spálne, obývacia miestnosť s rozťahovacím gaučom pre 1 osobu; E6 (+1 prístelka) pre 6 – 7 osôb, dve 2-lôžkové spálne, obývacia miestnosť s rozťahovacím gaučom pre 2 osoby, možnosť prístelky za príplatok.

Stravovanie:

individuálne, možnosť doobjednať raňajky a večere podávané formou bufetových stolov v v blízkom hoteli Alba.

Šport a zábava:

vodné športy, plážový volejbal, požičovňa člnov, potápanie, ihrisko na loptové hry, tenisové kurty, detské ihrisko, preliezky. Animácie pre deti a dospelých – ak to umožní priaznivá pandemická situácia (miniklub, minidisko, ranná gymnastika a športové aktivity).

Pláž:

upravená štrkovo-piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora, vhodná i pre rodiny s malými deťmi, vzdialená od apartmánov 50 – 100 m. Na pláži sú k dispozícii ležadlá a slnečníky za poplatok.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní... 12