Nachádzate sa: » CHORVÁTSKO » KVARNERSKÁ RIVIÉRA » ostrov RAB » rezort SAN MARINO SUNNY RESORT, hotel LOPAR ***

ostrov RAB, rezort SAN MARINO SUNNY RESORT, hotel LOPAR ***

Možnosti ubytovania: 20, 10, 30, 40, 50

Dieťa do 6 r. zadarmo Piesočnatá pláž Vzdialenosť od pláže 50m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe K večeri / obedu nápoj v cene Animačné programy Malé domáce zvieratá povolené Aquapark v blízkosti zariadenia
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

hotel je súčasťou turistického strediska San Marino, ktoré je obklopené krásnym borovicovým hájom i exotickou vegetáciou. Komplex 5 hotelov sa rozkladá na známej 1,5 km dlhej pieskovej pláži „Rajska plaža“ (Paradiso), v blízkosti mestečka Lopar, 15 km od mesta Rab.

Popis a vybavenie:

samostatná budova s klimatizovanou centrálnou reštauráciou, aperitív barom, TV sálou, tanečnou terasou, bezplatné parkovisko. Hlavná recepcia (s trezorom) je v hoteli Plaža.

Ubytovanie:

zrekonštruované klimatizované izby vybavené novým nábytkom, bezplatné WiFi, TV-SAT, sprcha, WC, sušič na vlasy, balkón, resp. 2 balkóny v rodinných izbách. Typy izieb: 2-lôžkové izby Superior bez možnosti prístelky; rodinné izby Junior suite 2+2 pre 2 – 4 osoby (2-lôžková spálňa a obývacia izba s rozkladacím gaučom); rodinné izby Junior suite 2+3 pre 2 – 5 osôb (2-lôžková spálňa a obývacia izba s rozkladacím gaučom a prístelkou).

Stravovanie:

polpenzia / raňajky, večere – formou bufetových stolov, vrátane špecialít z rýb, domácej kuchyne a šalátového bufetu. K večeri je neobmedzený výber nápojov (v cene) – pivo, víno, minerálka, nealko.

Šport a zábava:

vodné športy, tobogán, tenisové kurty, minigolf, plážový volejbal, detské ihrisko, tanečná terasa so živou hudbou, animácie; požičovňa motorových lodičiek, výlety na okolité pláže a na ostrov Krk.

Pláž:

s jemným zlatožltým pieskom a pozvoľným vstupom do mora ideálne aj pre rodiny s malými deťmi je vzdialená 100 m. V okolí sa nachádza niekoľko ďalších piesočnatých pláží (z toho 3 sú nudistické).

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní s polpenziou - hotel LOPAR... 12