Nachádzate sa: » TALIANSKO » Región VENETO » BIBIONE » apartmány VIALE AURORA **

BIBIONE, apartmány VIALE AURORA **

First Minute -10% Vzdialenosť od pláže 200m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Plážové služby v cene (slnečník + 2 ležadlá, alebo plážové kreslo a ležadlo) Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené

Možnosti ubytovania: 60, 20, 30, 40

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

v centrálnej časti Spiaggia, 200 m od pláže.

Popis a vybavenie:

apartmány sú umiestnené vo viacerých susediacich budovách s výťahom (Foyer, Storione, Ca d´Oro, Athena). WiFi pripojenie v spoločných priestoroch – za poplatok.

Ubytovanie:

apartmány majú TV-SAT, trezor, balkón, WiFi, niektoré apt. sú s klimatizáciou (AC), parkovacie miesto (okrem A2, A2/AC, C6, D6/AC). Typy apt.: A2, A2/AC, A3, A3/AC, A4/AC, B4, B4/AC, C6, C6/AC, D6/AC;  typ A4 – obývacia miestnosť s rozklad. gaučom a kuch. kútom, spací kút s manžel. dvojlôžkom, terasa.

A2, A2/AC, A3, A3/AC, A4/AC Mono pre 2 - 4 osoby, obývacia izba s 2 – 4 lôžkami, s kompletne vybaveným kuchynským kútom, sprcha, WC, balkón/terasa – pokiaľ je uvedené. B4, B4/AC Bilo pre 4 osoby, spálňa s 2 – 3 lôžkami, obývacia izba s gaučom pre 1 – 2 osoby a s kuch. kútom, sprcha, WC, balkón/terasa. C6, C6/AC Trilo pre 6 osôb, dve 2-lôžkové spálne (v jednej môže byť poschodová posteľ), obývacia izba s gaučom pre 1 – 2 osoby a s kuch. kútom, sprcha, WC, balkón/terasa. D6/AC Quadri pre 6 osôb, tri 2-lôžkové spálne (v jednej je poschodová posteľ), obývacia izba s gaučom pre 1 – 2 osoby a s kuch. kútom, spravidla s 2 kúpelňami s WC, balkón/terasa.

Stravovanie:

individuálne

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » autobusová doprava, 10 dní... 21
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní... 22

Satelitná mapa: