Nachádzate sa: » TALIANSKO » Región VENETO » BIBIONE » rezidencie VIALE AURORA - apartmány **

BIBIONE, rezidencie VIALE AURORA - apartmány **

Možnosti ubytovania: 60, 20, 30, 40

First Minute -15% Vzdialenosť od pláže 200m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Plážové služby v cene (slnečník + 2 ležadlá, alebo plážové kreslo a ležadlo) Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

v centrálnej časti Spiaggia

Popis a vybavenie:

apartmány sú umiestnené vo viacerých susediacich budovách (Storione, Ca d´Oro, Athena, Licia, Igea, King´s Garden, Cortina) s výťahom (okrem apartmánov typu C1-6). Väčšina apartmánov má vyhradené parkovacie miesto (okrem typu A1-3, C6 – možnosť parkovania v okolí).

Ubytovanie:

klimatizované apartmány sú vybavené kuch. kútom, sprcha, WC, TV-SAT, kávovar, mikrovlnka, trezor, balkón. Možný prenájom WiFi routru, bicykla – za poplatok. Typy apt.: A1-2 Mono pre 2 osoby, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby; A3 Mono pre 3 osoby, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a 1 samostatným lôžkom (alebo 3 samostatnými lôžkami); A1-3 Mono pre 3 osoby obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a 1 samostatným lôžkom (alebo 3 samostatnými lôžkami), bez parkovacieho miesta; B2-4 Bilo pre 4 osoby, spálňa s manželským lôžkom a poschodovou posteľou, obývacia izba, alebo spálňa s manželským lôžkom a obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby; B5 Bilo pre 5 osôb, spálňa s manželským lôžkom a 1 samostatným lôžkom, obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby; C6 Trilo pre 6 osôb, 2 spálne s manželským lôžkom, obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, bez parkovacieho miesta; C1-6 Trilo pre 6 osôb, spálňa s manželským lôžkom a 1 samostatným lôžkom, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby alebo 2 spálne s manželským lôžkom.

Stravovanie:

individuálne

Šport a zábava:

plážový volejbal, windsurfing, jachting, kanoe, parasailing, tenis, jazda na koni, termálne kúpele, lunapark, animácie a miniklub na pláži. Ku každému apartmánu pri pobyte na 7 nocí v období od 20.5. do 15.9. klient dostane bezplatne voucher – pozvánku na párty v prírode s hudbou, tancom, špagetami, vínom a nealko-nápojmi. Táto pozvánka platí pre celú rodinu a odovzdáva sa pri príchode.

Pláž:

súkromná piesočnatá pláž vzdialená 200 m, s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis od 4. radu (slnečník, ležadlo, plážová stolička/apt.) zahrnutý v cene, od cca 30.4.-01.10.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní... 22