Nachádzate sa: » TALIANSKO » Región VENETO » BIBIONE » rezidencie VIALE AURORA - apartmány **

BIBIONE, rezidencie VIALE AURORA - apartmány **

Možnosti ubytovania: 60, 20, 40, 30, 50

First Minute -10% Vzdialenosť od pláže 200m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Plážové služby v cene (slnečník + 2 ležadlá, alebo plážové kreslo a ležadlo) Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

v centrálnej časti Spiaggia

Popis a vybavenie:

apartmány sú umiestnené vo viacerých susediacich budovách s výťahom (Foyer, Storione, Ca d´Oro, Athena, Licia, Mauro, Igea, King´s Garde). WiFi v spoločných priestoroch – za poplatok. Niektoré typy apt. majú vyhradené parkovacie miesto. Ku každému apartmánu prislúcha 1 parkovacie miesto okrem typu A2, možnosť parkovania v okolí.

Ubytovanie:

klimatizované apartmány sú vybavené kuch. kútom, sprcha, WC, TV-SAT, kávovar, mikrovlnka, trezor, balkón. Typy apt.: A2, Mono pre 2 osoby, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, bez parkovacieho mista; A3 Mono pre 3 osoby  , obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a samostatným lôžkom (alebo 3 samostatnými lôžkami); A4 Mono pre 4 osoby, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a oddelená časť (bez dverí) s manželským lôžkom; B4-1 Bilo pre 4 osoby, spálňa s manželským lôžkom, obývacia izba s rozkladací gaučom pre 2 osoby; B4-2 Bilo pre 4 osoby, spálňa s manželským lôžkom a poschodovou posteľou, obývacia izba; C6 Trilo pre 6 osôb, spálňa s manželským lôžkom, spálňa s poschodovou posteľou, obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby.

Stravovanie:

individuálne

Šport a zábava:

plážový volejbal, windsurfing, jachting, kanoe, parasailing, tenis, jazda na koni, termálne kúpele, lunapark, animácie a miniklub na pláži. Ku každému apartmánu pri pobyte na 7 nocí v období do 20.5. a od 24.9. klient dostane: A/ voucher na bezplatný vstup na umeleckú výstavu v biskupskom paláci v meste Portogruaro a typický aperitív v Benátskom štýle; B/ voucher na bezplatný každodenný vstup (okrem utorka) do termálnych bazénov pre 2 osoby.

Pláž:

súkromná piesočnatá pláž vzdialená 200 m, s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis od 4. radu (slnečník, ležadlo, plážová stolička/apt.) zahrnutý v cene, od cca 30.4.-01.10.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní... 22