Nachádzate sa: » TALIANSKO » Región VENETO » BIBIONE » rezidencie VIALE AURORA - apartmány **

BIBIONE, rezidencie VIALE AURORA - apartmány **

Možnosti ubytovania: 60, 20, 40, 30

First Minute -10% Vzdialenosť od pláže 200m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Plážové služby v cene (slnečník + 2 ležadlá, alebo plážové kreslo a ležadlo) Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

v centrálnej časti Spiaggia

Popis a vybavenie:

apartmány sú umiestnené vo viacerých susediacich budovách s výťahom (Foyer, Storione, Ca d´Oro, Athena, Licia, Mauro, Igea, King´s Garde). WiFi v spoločných priestoroch – za poplatok. Niektoré typy apt. majú vyhradené parkovacie miesto. Parkovacie miesto nemajú apartmány typu A2, A2/AC, C6 a D6/AC, možnosť parkovania v okolí.

Ubytovanie:

apartmány sú vybavené kuch. kútom, sprcha, WC, TV-SAT, kávovar, mikrovlnka, trezor, balkón, niektoré sú s klimatizáciou (AC). Typy apt.: A2, A2/AC Mono pre 2 osoby, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby; A3/AC Mono pre 3 osoby, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a samostatným lôžkom, klimatizácia; A4/AC Mono pre 4 osoby, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a oddelená časť (bez dverí) s manželským lôžkom, klimatizácia; B4 Bilo pre 4 osoby, spálňa s manželským lôžkom a poschodovou posteľou, alebo spálňa s manželským lôžkom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby v obývacej izbe; B4/AC Bilo pre 4 osoby, spálňa s manželským lôžkom a poschodovou posteľou, alebo spálňa s manželským lôžkom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby v obývacej izbe, klimatizácia; B4-1/AC Bilo pre 4 osoby, spálňa s manželským lôžkom, obývacia izba s rozkladací gaučom pre 2 osoby, klimatizácia; C6 Trilo pre 6 osôb, spálňa s manželským lôžkom, spálňa s poschodovou posteľou, obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby; C6/AC Trilo pre 6 osôb, spálňa s manželským lôžkom, spálňa s poschodovou posteľou, obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, klimatizácia; D6/AC Quadri pre 6 osôb, spálňa s manželským lôžkom, spálňa s poschodovou posteľou, spálňa s 2 lôžkami, obývacia izba, klimatizácia, priestranná terasa.

Stravovanie:

individuálne

Šport a zábava:

plážový volejbal, windsurfing, jachting, kanoe, parasailing, tenis, jazda na koni, termálne kúpele, lunapark, animácie a miniklub na pláži. Každý klient dostane bezplatne pozvánku (1x za týždeň) na Europarty, zábavný večer – ZADARMO (15.5.-15.9.) so špagetami, vínom, nealko nápojmi, živou hudbou a detskou animáciou. Voucher obdržíte pre celú rodinu v našej partnerskej agentúre pri príchode.

Pláž:

súkromná piesočnatá pláž vzdialená 200 m, s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis od 4. radu (slnečník, ležadlo, plážová stolička/apt.) zahrnutý v cene, od 11.5.-28.9.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » možnosť zabezpečiť autobusovú dopravu, 10 dní... 21
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní... 22