Nachádzate sa: » TALIANSKO » Región VENETO » PORTO SANTA MARGHERITA DI CAORLE » rezidencia GHIRLANDINA - apartmány ***

PORTO SANTA MARGHERITA DI CAORLE, rezidencia GHIRLANDINA - apartmány ***

Možnosti ubytovania: 20, 50, 60

Vzdialenosť od pláže 200m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

v tichšej časti letoviska neďaleko centra, 300 m od pešej zóny.

Popis a vybavenie:

zrekonštruovaná, oplotená 3-poschodová rezidencia s výťahom, veľkým bazénom pre dospelých a menším bazénom pre deti, záhradou, tenisovými kurtmi – bezplatne (len pre ubytovaných klientov), s parkovacími miestami. WiFi na vyžiadanie – za poplatok.

Ubytovanie:

apartmány sú vybavené kuch. kútom, sprchou, WC, TV-SAT. Niektoré majú trezor, mikrovlnku – na vyžiadanie. Klimatizácia a práčka – na vyžiadanie (za príplatok). Typy apt.: A2 Mono pre 2 osoby, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby; B5 Bilo pre 5 osôb, spálňa s manželským lôžkom a 1 samostatným lôžkom, obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby; C6 Trilo pre 6 – 7 osôb, spálňa s manželským lôžkom, spálňa s 2 lôžkami alebo poschodovou posteľou, možno pridať 1 prístelku (za príplatok), obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby.

Stravovanie:

 individuálne.

Šport a zábava:

vodné a plážové športy, tenisové kurty, zábavné možnosti v centre. V neďalekom Caorle sa nachádza vodný a zábavný park.

Pláž:

200 m od piesočnatej pláže. Časť pláže je s plážovým servisom – za poplatok, časť pláže je bezplatná (verejná), s možnosťou použitia vlastného slnečníka.