Nachádzate sa: » TALIANSKO » Región VENETO » LIDO DI JESOLO » hotel MIAMI ***

LIDO DI JESOLO, hotel MIAMI ***

Možnosti ubytovania: 10, 20, 21, 22

First Minute -10%, -5% Vzdialenosť od pláže 150m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Plážové služby v cene (slnečník + 2 ležadlá, alebo plážové kreslo a ležadlo) Chladnička alebo minibar v izbe Malé domáce zvieratá povolené Aquapark v blízkosti zariadenia WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

v tichšej časti strediska, pri námestí Piazza Aurora, ale zároveň v blízkosti hlavnej ulice s množstvom obchodov, reštaurácií, kaviarní a barov, ktorá sa vo večerných hodinách mení na promenádu.

Popis a vybavenie:

veľmi pekný, zrenovovaný obľúbený hotel s recepciou, výťah, bazén pre dospelých s oddelenou časťou pre deti, so slnečníkmi a ležadlami, reštaurácia, bar, bezplatné WiFi v celom hoteli, parkovisko – limitovaná kapacita.

Ubytovanie:

2-lôžkové izby s možnosťou 1-2 prísteliek (môže byť poschodová posteľ), telefón, TV-SAT, sušič na vlasy, minibar, trezor, sprcha, WC, balkón, klimatizácia – za príplatok (na vyžiadanie).

Stravovanie:

polpenzia / raňajky – formou bufetových stolov, večere – výber z 3 menu, šalátový bufet.

Šport a zábava:

veľmi dobrá lokalita s bohatou ponukou vodných športov. Vodný park Aqualandia je vzdialený asi 600 m (dostanete sa tam miestnou dopravou), najbližšia diskotéka 500 m.

Pláž:

súkromná piesková (s plážovým servisom v cene), vzdialená 150 m.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní... 22