Nachádzate sa: » TALIANSKO » Región TOSKÁNSKO » » RIO MARINA, hotel a rezidencia ORTANO CLUB VILLAGE ****

, RIO MARINA, hotel a rezidencia ORTANO CLUB VILLAGE ****

Možnosti ubytovania: 21, 20, 30, 22, 40, 60

2 deti do 5 rokov zadarmo Exkluzívna ponuka Vzdialenosť od pláže 200m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Plážové služby v cene (slnečník + 2 ležadlá, alebo plážové kreslo a ležadlo) Parkovanie Chladnička alebo minibar v izbe K večeri / obedu nápoj v cene Animačné programy
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

v jednej z najkrajších zátok ostrova Elba, vzdialený asi 4 km od mestečka Rio Marina.

Popis a vybavenie:

veľmi pekný prázdninový komplex vhodný predovšetkým pre rodiny s deťmi a pre klientov, ktorí hľadajú širokú ponuku športového vyžitia. Skladá sa z hotelovej časti a z rezidenčnej, ktorú tvoria jednoposchodové vilky s apartmánmi. V hotelovej časti je recepcia, výťah, TV miestnosť, Wi-Fi pripojenie (za poplatok), 2 reštaurácie, bar. K dispozícii je minimarket, práčovňa (za poplatok), bar na pláži, diskotéka, záhrada, 2 bazény pre dospelých a 1 pre deti.

Ubytovanie:

hotel – klimatizované 2-lôžkové izby, s možnosťou 1-2 prísteliek, TV-SAT, telefón, sušič na vlasy, minibar – na vyžiadanie (za príplatok), niektoré izby sú s balkónom. Za príplatok sú k dispozícii izby „Comfort“, ktoré majú balkón so záhradným nábytkom. Vilky – majú moderne vybavené apartmány s TV-SAT, trezorom, sprchou, WC, vybaveným kuchynským kútom, balkónom/terasou. Typy apt.: B2, B4 Bilo pre 2 – 4 osoby, 2-lôžková spálňa, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a s kuch. kútom; C6 Trilo pre 6 osôb, dve 2-lôžkové spálne, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a s kuch. kútom. Do apartmánov je možné pridať prístelku.

Stravovanie:

hotel – polpenzia/raňajky, večera – formou bufetových stolov, vrátane nápojov; možno doobjednať obedy; vilky – individuálne stravovanie, alebo možnosť dokúpenia stravovacích poukazov Karnet na 7 hlavných jedál alebo na 7 raňajok (platných v 2 reštauráciách hotela).

Šport a zábava:

potápačské centrum, plážový volejbal, požičovňa nafukovacích člnov a vodných skútrov, tenisové kurty, stolný tenis, fitness, lukostreľba. Animačné a športové programy (09.6.-15.9.), babyclub, miniclub a juniorclub, večerné zábavné programy, kurzy latinsko-amerických tancov, plachtenia, tenisu, aerobicu.

Pláž:

od hotela vzdialená 200 m, od viliek 250 – 550 m. Súkromná piesočnatá pláž s malými kamienkami, s plážovým servisom v cene (slnečník + 2 ležadlá/izba-apartmán).