Nachádzate sa: » MALTA » QAWRA/BUGIBBA » hotel SANTANA ****

hotel SANTANA ****

Možnosti ubytovania: 11, 21, 22, 10

First Minute -10% Živé stredisko Vzdialenosť od pláže 150m Vonkajší bazén Vnútorný bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Chladnička alebo minibar v izbe WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

niekoľko minút pešej chôdze od pobrežnej promenády, v dosahu zábavných podnikov, reštaurácií, kasína. Autobusy mestskej hromadnej dopravy spájajúce mesto Qawra so všetkými destináciami Malty majú zastávku neďaleko hotela.

Popis a vybavenie:

esteticky pekne stvárnený komfortný hotel vyššej strednej kategórie. Súčasťou je recepcia, kaviareň, dve reštaurácie, herňa, bar, strešný bazén s vírivkou (v prevádzke máj – október), slnečná terasa s panoramatickým výhľadom na more a na krajinu v zálive St. Paul. WiFi v celom hoteli, za malý poplatok. Hostia majú k dispozícii krytý bazén s vyhrievanou vodou a s hydromasážnymi funkciami, sauna, fitnescentrum, liečebné a kozmetické procedúry.

Ubytovanie:

2-lôžkové klimatizované izby s 1 prístelkou, TV-SAT, minibar (konzumácia za poplatok), trezor, sušič na vlasy, sprcha, WC, balkón. Väčšina z 200 izieb je typu standard, ostatné sú typu deluxe, ktoré sú priestrannejšie (za príplatok). Hotel disponuje aj s rodinnými izbami family pre max. 4 osoby.

Stravovanie:

raňajky – formou bufetových stolov; možnosť doobjednať polpenziu (večera), plnú penziu (obed + večera) – bufetové stoly alebo ALL INCLUSIVE.

Pláž:

skalnatá, vzdialená 150 m, menšia s navozeným pieskom asi 350 m.

Fakultatívne výlety:

možno sa na ne prihlásiť v našej partnerskej agentúre, organizujú sa vo vopred stanovené dni v rôznych jazykoch (angličtina, nemčina, taliančina, francúzština, ruština, maďarčina); hlavné mesto Valletta (41 €/26 €), celodenný výlet na najzaujímavejšie miesta Malty s obedom (53 €/32 €), Modrá jaskyňa (26 €/16 €), prehistorické chrámy (41 €/26 €), celodenný výlet na ostrov Gozo s obedom (59 €/36 €). Ceny sú orientačné a sú za dospelú osobu/dieťa do 12 r. Ostrov si môžete prejsť aj individuálne, napr. hromadnou dopravou alebo požičaným autom (ceny od 35 €/deň), motorkou, bicyklom (pozor: jazdí sa vľavo).
Vybavenie pláží: požičovne slnečníkov a ležadiel, motorových člnov a plachetníc, vodných lyží, plážové bary, reštaurácie.
Šport a zábava: kurzy potápania, surfing, golfové ihriská, tenis, jazda na koni, diskotéky, kasino, reštaurácie s vynikajúcou stravou a s kvalitnými vínami.
Úradný jazyk: maltština, angličtina, rozšírená je aj taliančina.
Mena: Euro

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » pobyt 7 nocí - izby family... 32
typ dopravy » pobyt 7 nocí - izby standard... 32