Nachádzate sa: » MALTA » CIRKEWWA » hotel PARADISE BAY ****

hotel PARADISE BAY ****

Možnosti ubytovania: 12, 22, 10

Dieťa do 12 r. zadarmo (3) Priamo pri priesočnatej pláži Vzdialenosť od pláže 10m Vonkajší bazén Vnútorný bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Chladnička alebo minibar v izbe WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

v bezprostrednej blízkosti ostrovov Comino a Gozo, priamo na súkromnej piesočnatej pláži. Najväčšou atrakciou hotela je jeho skvelá poloha – nachádza sa na jednom z najčarovnejších miest Malty. Je vzdialený od známeho letoviska Mellieha Bay asi 5 minút jazdy autobusom. 50 m od hotela je autobusová zastávka, z ktorej pravidelne premávajú spoje do Mellieha Bay, Valletty, Sliemy, Bugibby.

Popis a vybavenie:

populárny komfortný hotel, s recepciou, reštauráciou s panoramatickým výhľadom na more, 2 bary, snack bar, bezplatné WiFi v spoločných priestoroch, miestnosť s hracími automatmi, biliard, minimarket, kaderníctvo, detský klub, konferenčná miestnosť, bazénový komplex pripomínajúci rybu pozostáva z 3 bazénov, jeden z nich je určený pre deti, rozsiahly krytý plavecký bazén s vyhrievanou vodou, oddelenou časťou pre najmenších, sauna, vírivka, slnečná terasa so slnečníkmi a ležadlami pri bazéne zadarmo. Všetky bazény sú s morskou vodou.

Ubytovanie:

mimoriadne vkusne zariadené 2-lôžkové klimatizované izby typu promo a standard s možnosťou 1-2 prísteliek majú TV-SAT, kúpeľňu so sprchou a WC, sušič vlasov, varnú kanvicu, WiFi, minibar, balkón s posedením a s výhľadom na more. Izby s výhľadom na záliv – za príplatok.

Stravovanie:

raňajky – formou bufetových stolov; možnosť doobjednať polpenziu (večera) – bufetové stoly, alebo ALL INCLUSIVE.

Šport a zábava:

široká ponuka vodných plážových športov, fitnesscentrum a relaxačné centrum so saunami a vírivkou, 2 tenisové kurty, stolný tenis, squash, diskotéky. Na pláži profesionálna škola potápania pre začiatočníkov i pokročilých, možnosť podniknúť lodný výlet na blízke ostrovy Comino, Gozo a k Modrej lagúne z prístavu neďaleko hotelového areálu, plavba trvá približne 1,5 hodiny a počas nej si vychutnáte prekrásnu vyhliadku na pobrežie – na jednotlivé zátoky, útesy a jaskyne.

Pláž:

priamo pri hoteli privátna piesočnatá so slnečníkmi a ležadlami. Jedna z najkrajších piesočnatých pláží na Malte – Paradise Beach je vzdialená asi 900 m.

Fakultatívne výlety:

možno sa na ne prihlásiť v našej partnerskej agentúre, organizujú sa vo vopred stanovené dni v rôznych jazykoch (angličtina, nemčina, taliančina, francúzština, ruština, maďarčina); hlavné mesto Valletta (41 €/26 €), celodenný výlet na najzaujímavejšie miesta Malty s obedom (53 €/32 €), Modrá jaskyňa (26 €/16 €), prehistorické chrámy (41 €/26 €), celodenný výlet na ostrov Gozo s obedom (59 €/36 €). Ceny sú orientačné a sú za dospelú osobu/dieťa do 12 r. Ostrov si môžete prejsť aj individuálne, napr. hromadnou dopravou alebo požičaným autom (ceny od 35 €/deň), motorkou, bicyklom (pozor: jazdí sa vľavo).
Vybavenie pláží: požičovne slnečníkov a ležadiel, motorových člnov a plachetníc, vodných lyží, plážové bary, reštaurácie.
Šport a zábava: kurzy potápania, surfing, golfové ihriská, tenis, jazda na koni, diskotéky, kasino, reštaurácie s vynikajúcou stravou a s kvalitnými vínami.
Úradný jazyk: maltština, angličtina, rozšírená je aj taliančina.
Mena: Euro

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » pobyt 7 nocí - izby promo... 32
typ dopravy » pobyt 7 nocí - izby standard... 32