Nachádzate sa: » CHORVÁTSKO » ISTRIA » UMAG » apartmány SAVUDRIJA PLAVA LAGUNA ***

UMAG, apartmány SAVUDRIJA PLAVA LAGUNA ***

Možnosti ubytovania: 22, 42

First Minute -20% Polpenzia za príplatok Vzdialenosť od pláže 150m Vonkajší bazén Televízor v izbe Parkovanie Animačné programy Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

tiché prostredie v stredisku Savudrija, asi 9 km od mesta Umag, priamo pri mori. Sú obklopené borovicovým hájom a bohatou zeleňou.

Popis a vybavenie:

jednoposchodové radové murované domčeky, centrálna recepcia s trezorom (za poplatok), reštaurácia s terasou pri mori, aperitív bar, bazén s morskou vodou (v prevádzke od júla), parkovanie – za poplatok, WiFi v izbách a spoločných priestoroch za poplatok, WiFi na recepcii je zadarmo.

Ubytovanie:

všetky apt. majú kompletne vybavený kuchynský a jedálenský kút v obývacej miestnosti, sprchu, WC, TV-SAT, telefón, balkón/terasa. Typy apt.: A2+2 pre 3 – 4 osoby (1. poschodie), 2-lôžková spálňa, obývacia miestnosť s kuch. kútom a s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, gril na terase; A4+2 (s balkónom, so záhrad. nábytkom) pre 4 – 6 osôb, dve 2-lôžkové spálne, obývacia miestnosť s kuch. kútom a s rozkladacím gaučom pre 2 osoby; A4+2 T (s terasou, so záhrad. nábytkom) pre 4 – 6 osôb, dve 2-lôžkové spálne, obývacia miestnosť s kuch. kútom a s rozkladacím gaučom pre 2 osoby.

Stravovanie:

individuálne, možnosť doobjednať raňajky a večere podávané formou bufetových stolov, neobmedzená konzumácia nápojov pri večeri zahrnutá v cene (nealko, miestne pivo a víno).

Šport a zábava:

plážový volejbal, ihrisko pre loptové hry a za poplatok tenisové kurty, minigolf, stolný tenis, vodné športy (kajak, jet ski, banán), požičovňa bicyklov a športových potrieb. Bezplatná animácia (29.5. – 02.9.), miniclub pre deti od 5 do 12 r. (01.7. – 31.8.).

Pláž:

vzdialená 150 – 200 m, kamenisto-štrková s pozvoľným vstupom do mora a s upravenými plochami na slnenie, ležadlá, slnečníky – za poplatok. Časť pláže je vyhradená pre klientov s malými psíkmi.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní... 12