Nachádzate sa: » CHORVÁTSKO » ISTRIA » UMAG » apartmány POLYNESIA ***

UMAG, apartmány POLYNESIA ***

Možnosti ubytovania: 21, 22, 23

First Minute -20% Polpenzia za príplatok Vzdialenosť od pláže 50m Vonkajší bazén Televízor v izbe Parkovanie Animačné programy Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

apartmánový komplex nachádzajúci sa v borovicovom háji v turistickom stredisku Katoro, 3 km severne od centra mesta Umag. Do centra premáva turistický vláčik.

Popis a vybavenie:

recepcia, WiFi – bezplatne, trezor na recepcii (za poplatok), reštaurácia s bufetom a reštaurácia à la carte, pizzeria, snack bar s rýchlym občerstvením, plážový bar, supermarket, obchody. Veľký bazén so sladkou vodou pre dospelých, bazén pre deti, slnečná terasa so slnečníkmi (limitovaný počet), parkovanie priamo pri apartmánoch – za poplatok.

Ubytovanie:

celkom 516 apartmánov rôznych typov. Všetky majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, kuchynský kút (v obývacej miestnosti), telefón, TV-SAT, trezor, balkón alebo terasu s orientáciou na park. Typy apt.: S2+1 typ štúdio pre 2 – 3 osoby, obývacia miestnosť s 2 lôžkami a gaučom; A2+1 pre 2 – 3 osoby, spálňa s 2 lôžkami, obývacia miestnosť s gaučom pre 1 osobu; A2+2 pre 3 – 4 osoby, spálňa s 2 lôžkami, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby; A2+3 pre 4 – 5 osôb, spálňa s 2 lôžkami, obývacia miestnosť s dvoj- a jednolôžkovým gaučom (alebo rozkladacím kreslom), balkón alebo terasa.

Stravovanie:

individuálne, možnosť doobjednať raňajky a večere podávané formou bufetových stolov (večere sú bez nápojov).

Šport a zábava:

za poplatok – tenisové kurty, ihriská pre loptové hry, stolný tenis, požičovňa bicyklov, plážový volejbal, vodné športy (windsurfing, kanoe, parasailing, banány, motorové člny), fitness program (joga, aquaerobic, zumba). Bezplatné animačné programy pre deti a mládež (22.5. – 08.9.). Večerné zábavné programy so živou hudbou.

Pláž:

vzdialená 50 – 400 m, kamienková, skalnatá i vybetónovaná, možnosť zapožičania slnečníkov a ležadiel – za poplatok. Časť pláže je vyhradená pre klientov s malými psíkmi.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní... 12