Nachádzate sa: » CHORVÁTSKO » ISTRIA » POREČ » hotel LAGUNA GRAN VISTA ***

POREČ, hotel LAGUNA GRAN VISTA ***

Možnosti ubytovania: 21, 22

First Minute 35€/os. 1-2 deti do 12 rokov zadarmo Vzdialenosť od pláže 100m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe K večeri / obedu nápoj v cene Animačné programy WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

tri susediace hotely (Laguna Gran Vista, Laguna Istra a Plavi) obklopené mediteránskou zeleňou sa nachádzajú na vyvýšenom mieste v časti Plava Laguna (asi 5 km od centra mesta), s veľmi peknými výhľadmi na morský záliv.

Popis a vybavenie:

plne klimatizovaný hotel, recepcia s trezorom, bezplatné WiFi v spoločných priestoroch, výťah, reštaurácia, kaviareň, aperitív bar, vonkajší bazén so sladkou vodou pre dospelých aj pre deti, terasa pri bazénoch s ležadlami, strážené parkovisko (za poplatok).

Ubytovanie:

pekne vybavené 2-lôžkové izby s možnosťou prístelky (iba pre dieťa do 12 r.) typu economy s výhľadom na park bez balkóna, bez klimatizácie a sušiča na vlasy; izby typu classic sú s balkónom a s orientáciou na more; rodinné izby/suity pre 2 – 4 osoby, pozostávajúce z 2-lôžkovej spálne a z dennej miestnosti s lôžkom rozmermi 180 x 110 cm (vhodné pre 2 deti do 12 r. alebo pre 1 dosp. osobu), s balkónom s orientáciou na park (P) alebo na more (M). Izby majú klimatizáciu, WiFi, TV-SAT, sušič na vlasy, sprchu, WC. Na recepcii možno vyžiadať mini chladničku (za poplatok).

Stravovanie:

polpenzia / raňajky, večere – formou bufetových stolov, nápoje (minerálka, džús, víno, pivo) počas večere bez obmedzenia v cene. Gala večera 1x za týždeň, popoludňajší snack (zákusok alebo sendvič), uvítací prípitok.

Šport a zábava:

tenisové kurty, minigolf, basketbal, plážový volejbal, vodné športy (kanoistika, plachtenie), animačné programy pre deti i dospelých (24.5. – 28.8.), tanečné večery so živou hudbou.

Pláž:

piesočnato-kamienková alebo kamenistá s plážovým servisom je vzdialená 100 m. Pláže s krištáľovo čistým morom sú ocenené „Modrou vlajkou“.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní s polpenziou... 12