Nachádzate sa: » CHORVÁTSKO » SEVERNÁ DALMÁCIA » Sv. FILIP i JAKOV » hotel ALBA ***

Sv. FILIP i JAKOV, hotel ALBA ***

Možnosti ubytovania: 21, 20, 30, 22

First Minute -10% First Minute 7=5 7=6 Dieťa do 12 r. zadarmo Vzdialenosť od pláže 100m Televízor v izbe Chladnička alebo minibar v izbe WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

 v turistickom komplexe spolu s apartmánmi Croatia, v pokojnom prostredí, asi 300 m od centra malebného dalmatínskeho mestečka.

Popis a vybavenie:

recepcia, klimatizovaná reštaurácia, terasa, aperitív bar, výťah, plážová reštaurácia á la carte s tanečnou terasou, obchod, parkovisko.

Ubytovanie:

moderne vybavené klimatizované izby a štúdiá, bezplatné WiFi pripojenie, TV-SAT, trezor, sprcha, WC, balkón s posedením. Typy izieb: 2-lôžkové izby standard s možnosťou 1 prístelky s výhľadom na park (P) alebo na more (M); rodinné izby 2+2 pre 4 osoby (2 miestnosti – 1 spálňa a obývacia izba s rozkladacím gaučom) s výhľadom na more; 2-lôžkové apartmány typu štúdio pre 2 osoby s možnosťou 1 prístelky, orientované na morskú stranu, s vybaveným kuchynským kútom,

Stravovanie:

 polpenzia / raňajky a večere – formou bufetových stolov; klienti v štúdiách môžu mať pobyt aj bez stravy.

Šport a zábava:

tenisové kurty, plážový volejbal, vodné športy na pláži, požičovňa vodných bicyklov, kultúrny program v meste. Animácie pre deti a dospelých – ak to umožní priaznivá pandemická situácia. V blízkom okolí sa nachádzajú rušné turistické centrá Biograd na Moru, Vodice, Zadar. Možnosť výletov do národných parkov – Plitvické jazerá, Krka, Kornati, Paklenica. V Biograde na Moru si hlavne deti môžu vyskúšať plavbu poloponorkou (loď v tvare ponorky s preskleným dnom, pozorovanie podmorského života, denné aj nočné plavby).

Pláž:

 kamienková s pozvoľným vstupom do mora vzdialená 100 m, je vhodná pre deti aj neplavcov. Slnečníky a ležadlá na pláži sú za poplatok.