Nachádzate sa: » CHORVÁTSKO » STREDNÁ DALMÁCIA » BAŠKA VODA » hotel HORIZONT ***+

BAŠKA VODA, hotel HORIZONT ***+

Možnosti ubytovania: 20, 21, 22

First Minute -15% Dieťa do 8 r. zadarmo Wellness centrum Pre náročnejčích Vzdialenosť od pláže 50m Vonkajší bazén Vnútorný bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Chladnička alebo minibar v izbe WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

200 m od centra, na krásnom mieste pri promenáde, s výhľadom na mesto i horský masív Biokovo. Areál hotela je obklopený borovicovým hájom a upravenou zeleňou. Od pláže ho oddeľuje úzky pás píniového porastu.

Popis a vybavenie:

komfortný klimatizovaný hotel, recepcia, bezplatné WiFi pripojenie v Lobby, výťah, reštaurácie a plážová a'la carte reštaurácia s tanečnou terasou, kaviareň, snack bar, vonkajší bazén so sladkou vodou a terasou na slnenie (ležadlá a slnečníky bezplatne), wellness centrum (v cene) – krytý bazén s vírivkou a hydromasážny bazén so sladkou vodou, fitness, saunový svet – bezplatne do 31.5. a od 28.9. Salón krásy, masáže, hotelové parkovisko (za poplatok).

Ubytovanie:

všetky izby majú WiFi, TV-SAT, telefón, minibar, trezor, sprchu, WC, sušič na vlasy. Klimatizované 2-lôžkové izby economy bez možnosti prístelky a bez balkóna; standard s balkónom s orientáciou do parku alebo na morskú stranu (M), bez možnosti prístelky; superior s balkónom s orientáciou na park alebo morskú stranu (M), možnosť prístelky; junior suite standard (2 miestnosti) s balkónom pre 2 dospelé os. a 1 dieťa, resp. pre 3 dospelé os.; junior suite superior (2 miestnosti) s balkónom pre 2 dosp. os. a 2 deti, resp. pre 3 dosp. os.

Stravovanie:

polpenzia / raňajky a večere – formou bohatých bufetových stolov.

Šport a zábava:

hotelové wellness centrum, tenisové kurty, bowlingové dráhy, minigolf, stolný tenis, biliard, futbalové ihrisko, detské ihrisko, animácie, vodné športy na pláži, živá hudba na terase hotela, rušný nočný život, bary, diskotéky v meste.

Pláž:

široká veľmi pekná z jemných okruhliakov s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená 50 m, sa rozprestiera priamo pod hotelom. Na pláži je možnosť prenajatia si ležadiel, slnečníkov i športových potrieb (za poplatok).

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » možnosť zabezpečiť autobusovú dopravu, 10 dní s polpenziou... 11
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní s polpenziou... 12