Nachádzate sa: » CHORVÁTSKO » ISTRIA » POREČ » hotel LAGUNA ISTRA ***

POREČ, hotel LAGUNA ISTRA ***

Možnosti ubytovania: 21

First Minute 35€/os. Dieťa do 12 r. zadarmo Vzdialenosť od pláže 200m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe K večeri / obedu nápoj v cene Animačné programy WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

terasa pri bazénoch. Ležadlá sú v cene – do vyčerpania kapacity, strážené parkovisko (za poplatok).

tri susediace hotely (Laguna Gran Vista, Laguna Istra a Plavi) obklopené mediteránskou zeleňou sa nachádzajú na vyvýšenom mieste v časti Zelená Laguna (asi 5 km od centra mesta), s veľmi peknými výhľadmi na morský záliv.

Popis a vybavenie:

pekne vybavené 2-lôžkové izby, typu economy bez balkóna – s možnosťou prístelky (iba pre dieťa do 12 r.) s výhľadom na park; izby typu classic sú s balkónom a s orientáciou na more – s možnosťou prístelky (iba pre dieťa do 12 r.). Všetky izby majú klimatizáciu, WiFi, TV-SAT, sušič na vlasy, sprchu, WC. Na recepcii možno vyžiadať mini chladničku (za poplatok).

Ubytovanie:

pekne vybavené 2-lôžkové izby, typu economy bez balkóna – s možnosťou prístelky (iba pre dieťa do 12 r.) s výhľadom na park; izby typu classic sú s balkónom a s orientáciou na more – bez možnosti prístelky. Všetky izby majú klimatizáciu, WiFi, TV-SAT, sušič na vlasy, sprchu, WC. Na recepcii možno vyžiadať mini chladničku (za poplatok).

Stravovanie:

polpenzia / raňajky, večere – formou bufetových stolov, nápoje (minerálka, džús, víno, pivo) počas večere bez obmedzenia v cene. Gala večera (24.5. – 03.9.) 1x za týždeň, poludňajší snack pri bare (zákusok alebo sendvič – v čase obeda), uvítací prípitok – zahrnuté v cene. Možnosť objednania obedových balíčkov – na mieste.

Šport a zábava:

tenisové kurty, minigolf, basketbal, plážový volejbal, vodné športy (kanoistika, plachtenie), animačné programy pre deti i dospelých (30.5. – 27.8.), tanečné večery so živou hudbou.

Pláž:

piesočnato-kamienková alebo kamenistá s plážovým servisom je vzdialená 200 m. Pláže s krištáľovo čistým morom sú ocenené „Modrou vlajkou“.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní s polpenziou... 12