Nachádzate sa: » TALIANSKO » Región MARCHE » SAN BENEDETTO DEL TRONTO » hotel MOCAMBO ***

SAN BENEDETTO DEL TRONTO, hotel MOCAMBO ***

Možnosti ubytovania: 12, 22, 10

Vzdialenosť od pláže 80m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Plážové služby v cene (slnečník + 2 ležadlá, alebo plážové kreslo a ležadlo) Animačné programy Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

v južnej časti prestížneho letoviska, v pokojnejšej ulici rezidenčnej časti, ktorá je dobre vybavená pre aktívnu dovolenku, v blízkosti krásnej palmovej promenády. Od historického centra je hotel vzdialený cca 4 km (autobusová doprava).

Popis a vybavenie:

elegantný hotel s výťahom, recepciou, WiFi v spoločných priestoroch, klimatizovaná reštaurácia, bar, bazén pre dospelých a pre deti, slnečná terasa, fitness miestnosť, požičovňa bicyklov (bezplatne, do vyčerpania kapacity), parkovisko. Hotel organizuje animačné programy pre deti a dospelých (15.6. – 15.9.) ako aj večer s ochutnávkou miestnych produktov a hudobný program.

Ubytovanie:

klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1 – 2 prísteliek (poschodová posteľ), trezor, WiFi, TV-SAT, sprcha, WC, sušič na vlasy, minibar, balkón. Izby DeLuxe sú priestrannejšie ako Štandard a majú výhľad na more.

Stravovanie:

polpenzia / raňajky – formou bufetových stolov, večere – výber z menu, šalátový bufet, stolová voda. Možnosť doobjednať obedy – za príplatok. Zvláštna starostlivosť sa venuje príprave miestnych aj medzinárodných špecialít.

Pláž:

vzdialená asi 80 m, piesočnatá s postupným vstupom do mora s plážovým servisom v cene (1 slnečník a 2 ležadlá/izba).

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » možnosť zabezpečiť autobusovú dopravu, 10 dní s polpenziou... 21
typ dopravy » možnosť zabezpečiť autobusovú dopravu, 10 dní s raňajkami... 21
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní s polpenziou... 22
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní s raňajkami... 22