Nachádzate sa: » TALIANSKO » Ostrov ISCHIA » FORIO » hotel PUNTA IMPERATORE ****

FORIO, hotel PUNTA IMPERATORE ****

Možnosti ubytovania: 12, 22, 10

First Minute -15% Priamo pri pláži Pre náročnejčích Vzdialenosť od pláže 50m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Chladnička alebo minibar v izbe Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

ostrov Ischia · letovisko Forio - termálne kúpele Poseidonove záhrady ostrov Ischia · letovisko Forio - termálne kúpele Poseidonove záhrady
Poloha:

na peknom mieste s výhľadom na nádhernú scenériu zálivu Baia di Citara, iba 250 m od termálneho parku Poseidonove záhrady a v tesnej blízkosti mora. Od centra mesta je vzdialený asi 2 km (v blízkosti hotela je zastávka autobusu). Vďaka svojej polohe je možné sledovať západ slnka a taktiež spozorovať prírodný úkaz „zelený záblesk“.

Popis a vybavenie:

veľmi obľúbený hotelový komplex skladajúci sa z niekoľkých budov. K dispozícii je spoločenská klimatizovaná hala, bezplatné WiFi v spoločných priestoroch, výťah, reštaurácia, bar, vonkajší bazén s hydromasážou a so slnečníkmi a ležadlami, slnečná terasa, detský kútik, parkovisko. Bezplatný odvoz klientov na termálne procedúry. Hotel organizuje 2-3 krát/týždeň zábavné večierky.

Ubytovanie:

vkusne zariadené klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1 – 2 prísteliek (rozkladací gauč), sprcha, WC, TV-SAT, minibar. Typy izieb: basic sa nachádzajú sa v hlavnej budove; izby classic sú zrekonštruované (zariadené novým nábytkom) a nachádzajú sa v hlavnej budove na 1. poschodí. Oba typy izieb môžu mať za príplatok výhľad na more alebo balkón/terasu, alebo balkón/terasu s výhľadom na more. Izby annex sú umiestnené vo vedľajších nových budovách a nachádzajú sa na prízemí a majú terasu.

Stravovanie:

polpenzia / raňajky – formou bufetových stolov; večere – výber z menu a zeleninový bufet; obedy za príplatok. Na vyžiadanie – vegetariánska kuchyňa.

Pláž:

piesočnatá pláž Citara je vzdialená iba 50 m.