Nachádzate sa: » TALIANSKO » Ostrov ISCHIA » FORIO » hotel PUNTA IMPERATORE ****

FORIO, hotel PUNTA IMPERATORE ****

Možnosti ubytovania: 20, 30, 21, 31

Priamo pri pláži Pre náročnejčích Vzdialenosť od pláže 50m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Chladnička alebo minibar v izbe Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

ostrov Ischia · letovisko Forio - termálne kúpele Poseidonove záhrady ostrov Ischia · letovisko Forio - termálne kúpele Poseidonove záhrady
Poloha:

na peknom mieste s výhľadom na nádhernú scenériu zálivu Baia di Citara, iba 250 m od termálneho parku Poseidonove záhrady a v tesnej blízkosti mora. Od centra mesta je vzdialený asi 2 km (v blízkosti hotela je zastávka autobusu). Vďaka svojej polohe je možné sledovať západ slnka a taktiež spozorovať prírodný úkaz „zelený záblesk“.

Popis a vybavenie:

veľmi obľúbený hotelový komplex skladajúci sa z niekoľkých budov. K dispozícii je spoločenská klimatizovaná hala, bezplatné WiFi v spoločných priestoroch, výťah, reštaurácia, bar, vonkajší bazén s hydromasážou a so slnečníkmi a ležadlami, slnečná terasa, detský kútik, parkovisko. Bezplatný odvoz klientov na termálne procedúry. Hotel organizuje 2-3 krát/týždeň zábavné večierky.

Ubytovanie:

vkusne zariadené klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky, sprcha, WC, TV-SAT, minibar, niektoré s WiFi. Typy izieb: standard – bez balkóna, orientované na pohorie Monte Epomeo; standard s výhľadom na more – bez balkóna, standard s výhľadom na more a s balkónom (blk) 1. poschodie alebo z terasou na prízemí; rodinné izby pre 4 osoby – s manželským lôžkom a poschodovou posteľou, s balkónom, niektoré s výhľadom na more.

Stravovanie:

polpenzia / raňajky – formou bufetových stolov; večere – výber z menu a zeleninový bufet Na vyžiadanie – vegetariánska kuchyňa.

Pláž:

piesočnatá pláž Citara je vzdialená iba 50 m.