Nachádzate sa: » MALTA » MELLIEHA » hotel SOLANA & SPA ****

hotel SOLANA & SPA ****

Možnosti ubytovania: 10, 20, 22, 40

First Minute -10% Wellness centrum Piesočnatá pláž Vzdialenosť od pláže 1500m Vonkajší bazén Vnútorný bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Chladnička alebo minibar v izbe WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

v centre mesta, s panoramatickým výhľadom na terasovité údolie a na zátoku Mellieha Bay a na protiľahlé ostrovy Gozo a Comino.

Popis a vybavenie:

moderný hotel postavený v tradičnom maltskom štýle, s výbornými službami. K dispozícii je recepcia, reštaurácie, bary, terasa, kompletne vybavené luxusné wellness centrum – vnútorný bazén s vyhrievanou sladkou vodou, jacuzzi, vonkajší bazén, terasa na streche so slnečníkmi a ležadlami, fitness centrum, bezplatné WiFi.

Ubytovanie:

elegantné klimatizované 2-lôžkové izby typu economy (EC) – bez balkóna a bez možnosti prístelky; izby typu standard (ST) – s balkónom a s možnosťou 1 – 2 prísteliek. Všetky izby majú TV-SAT, WiFi, trezor, minichladnička, sušič na vlasy, varnú kanvicu, sprchu, WC. Pre rodiny sú k dispozícii apartmány typu štúdio pre max. 4 osoby – izba s manželským

Stravovanie:

základné ceny pobytu v hotelových izbách aj v štúdiách sú bez stravy. Možno doobjednať raňajky – formou bufetových stolov, polpenziu alebo plnú penziu – bufetové stoly.

Pláž:

známa krásna piesočnatá pláž Mellieha Bay, vzdialená 1500 m. Možnosť zapožičania slnečníkov a ležadiel.

Fakultatívne výlety:

možno sa na ne prihlásiť v našej partnerskej agentúre, organizujú sa vo vopred stanovené dni v rôznych jazykoch (angličtina, nemčina, taliančina, francúzština, ruština, maďarčina);

• hlavné mesto Valletta (42 €/27 €)

• celodenný výlet na najzaujímavejšie miesta Malty s obedom (54 €/33 €)
Modrá jaskyňa (27 €/17 €)
prehistorické chrámy (42 €/27 €)
• celodenný výlet na ostrov Gozo s obedom (60 €/37 €)

Ceny sú orientačné a sú za dospelú osobu/dieťa do 12 r.
Ostrov si môžete prejsť aj individuálne, napr. hromadnou dopravou alebo požičaným autom (ceny od 35 €/deň), motorkou, bicyklom (pozor: jazdí sa vľavo).

Vybavenie pláží: požičovne slnečníkov a ležadiel, motorových člnov a plachetníc, vodných lyží, plážové bary, reštaurácie.
Šport a zábava: kurzy potápania, surfing, golfové ihriská, tenis, jazda na koni, diskotéky, kasino, reštaurácie s vynikajúcou stravou a s kvalitnými vínami.
Úradný jazyk: maltština, angličtina, rozšírená je aj taliančina.
Mena: Euro

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » pobyt 7 nocí - izby standard... 32
typ dopravy » pobyt 7 nocí - izby economy... 32
typ dopravy » pobyt 7 nocí - izby štúdia... 32