Nachádzate sa: » CHORVÁTSKO » ISTRIA » POREČ » apartmány ASTRA **

POREČ, apartmány ASTRA **

Možnosti ubytovania: 41

First Minute -10% Doporučujeme skorú rezerváciu Polpenzia za príplatok Vzdialenosť od pláže 100m Vonkajší bazén Televízor v izbe Parkovanie Animačné programy Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

v upravenom lesoparku na polostrove Zelena Laguna asi 5 km od Poreča, kam sa pohodlne dostanete pešou promenádou, turistickým vláčikom alebo miestnou dopravou.

Popis a vybavenie:

apartmány sú v jednoposchodových vilkách, v blízkosti hotela Delfin. V komplexe je recepcia s bezplatným WiFi, trezorom, zmenáreň, reštaurácia, pizzeria, kaviareň, gril terasa, bazén pri hoteli Delfin, parkovisko za poplatok. Hostia majú prístup do všetkých spoločných priestorov v campe Zelena Laguna.

Ubytovanie:

apartmány A4-5 pre 4 osoby, spálňa s manželským lôžkom a spálňa s dvoma oddelenými lôžkami, denná miestnosť s kuch. kútom a s s lôžkom (160x60 cm) – iba pre dieťa do 10 r. ako 5. osoba – bezplatne, sprcha, WC, TV-SAT, sušič na vlasy, telefón, balkón alebo terasa.

Stravovanie:

individuálne, možnosť objednania polpenzie formou bufetu v hoteli Delfin.

Šport a zábava:

bazén so slnečníkmi a ležadlami, vodné športy, športové centrum s tenisovými kurtmi, trávnatým futbalovým ihriskom, požičovne bicyklov, člnov, plachetníc, surfov, potápačská základňa. V okolí je zábavné stredisko (terasy s tanečnou hudbou, nočné bary). Večerné a animačné programy (01.7.-31.8.)sú k dispozícii klientom v rezorte.

Pláž:

vzdialená 100 – 250 m, kamenistá, upravená štrková i prírodná skalnatá, trávnaté a piesočnaté plochy na slnenie.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní... 12