Nachádzate sa: » CHORVÁTSKO » JUŽNÁ DALMÁCIA » KLEK » apartmány BONACA ***

KLEK, apartmány BONACA ***

Možnosti ubytovania: 40, 21, 31, 41

First Minute -20% First Minute -10%, -5% Vhodné pre rodiny Polpenzia za príplatok Vhodné aj pre skupiny Vzdialenosť od pláže 100m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

v centre malého prímorského mestečka, ktoré leží v nádhernej zátoke v obklopení stredomorskej vegetácie, medzi letoviskami Split (150 km) a Dubrovnik (80 km).

Popis a vybavenie:

komplex sa skladá z 31 moderne vybavených apartmánov (27 z nich je v bungalovoch a 4 vo vile Bonaca). Centrálna recepcia, bezplatné WiFi, trezor, reštaurácia, plážová reštaurácia, parkovanie pri apartmánoch – za poplatok. Klienti si môžu bezplatne zapožičať sušič na vlasy, žehličku, rýchlovarnú kanvicu, toaster. V areáli strediska je k dispozícii letná kuchyňa s terasou a grilom – bezplatne. V areáli je obchod s domácim vínom, olivovým olejom a destilátmi.

Ubytovanie:

klimatizované novozariadené apartmány typu A2+2 (+1) pre 4 – 5 osôb, 2-lôžková spálňa, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, vybavený kuchynský kút, bezplatné WiFi, TV-SAT, sprcha, WC, terasa. Možnosť pridania 1 prístelky alebo detskej postieľky – za príplatok; A4 pre 4 osoby, dve 2-lôžkové spálne, obývacia miestnosť a vybavený kuchynský kút, bezplatné WiFi, TV-SAT, sprcha, WC, terasa. Klimatizácia je za príplatok.

Stravovanie:

individuálne; možnosť doobjednať raňajky – formou bufetu, obedy alebo večere – výber z menu.

Šport a zábava:

vodné športy na pláži, možnosť prenájmu vodných bicyklov, slnečníky a ležadlá, motocykle a bicykle, tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, boccia, detské ihrisko, trávnaté plochy vhodné na cvičenie. Možnosti výletov: Dubrovnik, Medžugorje, delta rieky Neretvy, ostrov Korčula, lodné výlety. Ochutnávky vína a oleja, fish piknik.

Pláž: