Nachádzate sa: » CHORVÁTSKO » JUŽNÁ DALMÁCIA » Ostrov HVAR » JELSA, rezort FONTANA - apartmány**, apartmány****

Ostrov HVAR, JELSA, rezort FONTANA - apartmány**, apartmány****

Dieťa do 12 r. zadarmo Vzdialenosť od pláže 50m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie Animačné programy Malé domáce zvieratá povolené

Možnosti ubytovania: 20, 22, 42, 21

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

umiestnený v miernom svahu obklopený borovicovým hájom a oleandrami, asi 10 min. chôdze od centra malebného mestečka Jelsa.

Popis a vybavenie:

komplex tvoria hotelové pavilóny s izbami a apartmány. K dispozícii je centrálna recepcia s trezormi, reš-taurácia v hlavnej budove, bezplatné WiFi, dva bazény s morskou vodou, z toho jeden detský, bar pri ba-zéne, fitness, detský klub, parkovisko.

Ubytovanie:

Apartmány sú dvoch kategórií – Comfort**, a De Luxe****. Typy apt. Comfort: S2+1 štúdio pre 2 – 3 osoby, 2-lôžková spálňa, prístelka, kuchynský kút, sprcha, WC, TV-SAT, ventilátor, balkón/terasa na morskú stranu; A2+2 pre 4 osoby, 2-lôžková spálňa, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, kuchynský kút, sprcha, WC, TV-SAT, ventilátor, balkón/terasa na morskú stranu; A4+2 pre 4 – 6 osôb, dve 2-lôžkové spálne, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, kuchynský kút, sprcha, 2x WC, TV-SAT, ventilátor, balkón/terasa na morskú stranu. Typy apt. De Luxe: S2 štúdio, A2+2, A4+2, sú rovnaké ako Comfort, ale sú nové, klimatizované, luxusne zariadené, vybavené mikrovlnkou, automatom na kávu, DVD prehrávačom, umývačkou riadu (okrem štúdií), priestrannou loggiou so záhradným nábyt-kom. Do niektorých apartmánov možno pridať 1 detskú postieľku alebo prístelku (za príplatok).

Stravovanie:

individuálne; možno doobjednať raňajky, obedy, večere v období 09.6.-22.9. – za príplatok.

Šport a zábava:

tenisové kurty, plážové a vodné športy, požičovňa vodných lyží, skútrov, člnov, vodných bicyklov, ihriská pre loptové hry, stolný tenis, aerobic, aqua gym, animačné programy pre dospelých i pre deti (júl, august), škola potápania, fakultatívne lodné výlety na ostrovy Brač, Vis, Korčula.

Pláž:

vzdialená 50 – 100 m, štrková a kamenistá s upravenými plochami na slnenie.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » individuálna doprava, 10 dní De Luxe... 12
typ dopravy » individuálna doprava, 10 dní Comfort... 12

Satelitná mapa: