Nachádzate sa: » CHORVÁTSKO » JUŽNÁ DALMÁCIA » Ostrov HVAR » JELSA, rezort FONTANA - apartmány ****

Ostrov HVAR, JELSA, rezort FONTANA - apartmány ****

Možnosti ubytovania: 20, 22, 42, 21

First Minute -10% Vzdialenosť od pláže 50m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie Animačné programy Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

umiestnený v miernom svahu obklopený borovicovým hájom a oleandrami, asi 10 min. chôdze od centra malebného mestečka Jelsa.

Popis a vybavenie:

komplex tvoria hotelové pavilóny s izbami a apartmány. K dispozícii je centrálna recepcia s trezormi, reštaurácia v hlavnej budove, bezplatné WiFi, dva bazény s morskou vodou, z toho jeden detský, bar pri bazéne, fitness, detský klub, parkovisko.

Ubytovanie:

Apartmány sú dvoch kategórií – Comfort**, a De Luxe****. Typy apt. Comfort: S2+1 štúdio pre 2 – 3 osoby, 2-lôžková spálňa, prístelka, kuchynský kút, sprcha, WC, TV-SAT, ventilátor, balkón/terasa na morskú stranu; A2+2 pre 4 osoby, 2-lôžková spálňa, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, kuchynský kút, sprcha, WC, TV-SAT, ventilátor, balkón/terasa na morskú stranu; A4+2 pre 4 – 6 osôb (rozložené na dvoch podlažiach), dve 2-lôžkové spálne, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, kuchynský kút, sprcha, 2x WC, TV-SAT, ventilátor, balkón/terasa na morskú stranu. Typy apt. De Luxe: S2 štúdio, A2+2, A4+2, sú rovnaké ako Comfort, ale sú nové, klimatizované, luxusne zariadené, vybavené mikrovlnkou, automatom na kávu, DVD prehrávačom, umývačkou riadu (okrem štúdií), priestrannou loggiou so záhradným nábytkom. Do niektorých apartmánov oboch typov možno pridať 1 detskú postieľku alebo prístelku (za príplatok).

Stravovanie:

individuálne; možno doobjednať raňajky formou bufetových stolov v období 03.6. – 23.09. (za príplatok).

Šport a zábava:

tenisové kurty, plážové a vodné športy, požičovňa vodných lyží, skútrov, člnov, vodných bicyklov, ihriská pre loptové hry, stolný tenis, aerobic, aquagym, animačné programy pre dospelých i pre deti (15.6.-02.9.), škola potápania, fakultatívne lodné výlety na ostrovy Brač, Vis, Korčula.

Pláž:

vzdialená 50 – 100 m, štrková a kamenistá s upravenými plochami na slnenie.