Nachádzate sa: » CHORVÁTSKO » JUŽNÁ DALMÁCIA » Ostrov HVAR » JELSA, rezort FONTANA - hotel **

Ostrov HVAR, JELSA, rezort FONTANA - hotel **

Možnosti ubytovania: 10, 11, 21

First Minute -15% Dieťa do 12 r. zadarmo All Inclusive za príplatok Vzdialenosť od pláže 50m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie Animačné programy Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

 

V letnej sezóne 2020 hotelové izby nie sú v prevádzke.

 

Poloha:

umiestnený v miernom svahu obklopený borovicovým hájom a oleandrami, asi 10 min. chôdze od centra malebného mestečka Jelsa.

Popis a vybavenie:

komplex tvoria hotelové pavilóny s izbami a apartmány. K dispozícii je centrálna recepcia s trezormi, reštaurácia v hlavnej budove, bezplatné WiFi, dva bazény s morskou vodou, z toho jeden detský, bar pri bazéne, fitness, detský klub, parkovisko.

Ubytovanie:

Hotel / Typy izieb: Classic izby sú 2-lôžkové (možnosť 1 prístelky), s balkónom a orientáciou na more, majú sprchu, WC, TV-SAT, ventilátor. Comfort izby zrenovované 2-lôžkové (možnosť 1 prístelky), majú TV-SAT, ventilátor, sušič na vlasy, sprchu, WC. Na prízemí sa nachádzajú izby s terasou – za príplatok, na poschodí sú izby s francúzskym oknom.

Stravovanie:

hotel – polpenzia / raňajky, večere – formou bufetových stolov, možnosť All Inclusive Light – za príplatok

Šport a zábava:

tenisové kurty, plážové a vodné športy, požičovňa vodných lyží, skútrov, člnov, vodných bicyklov, ihriská pre loptové hry, stolný tenis, aerobic, aqua gym, animačné programy pre dospelých i pre deti (15.6.-02.9.), škola potápania, fakultatívne lodné výlety na ostrovy Brač, Vis, Korčula.

Pláž:

vzdialená 50 – 100 m, štrková a kamenistá s upravenými plochami na slnenie

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA: