Nachádzate sa: » CHORVÁTSKO » JUŽNÁ DALMÁCIA » Ostrov HVAR » JELSA, rezort FONTANA - hotel **

Ostrov HVAR, JELSA, rezort FONTANA - hotel **

Dieťa do 12 r. zadarmo Vzdialenosť od pláže 50m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie Animačné programy Malé domáce zvieratá povolené

Možnosti ubytovania: 10, 11, 21

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

umiestnený v miernom svahu obklopený borovicovým hájom a oleandrami, asi 10 min. chôdze od centra malebného mestečka Jelsa.

Popis a vybavenie:

komplex tvoria hotelové pavilóny s izbami a apartmány. K dispozícii je centrálna recepcia s trezormi, reš-taurácia v hlavnej budove, bezplatné WiFi, dva bazény s morskou vodou, z toho jeden detský, bar pri ba-zéne, fitness, detský klub, parkovisko.

Ubytovanie:

Hotel / izby Classic s balkónom alebo s terasou; izby Comfort sú zrenovované a môžu byť bez terasy alebo s terasou (za príplatok). Všetky izby sú 2-lôžkové, orientované na morskú stranu, majú TV-SAT, ventilátor, sprchu, WC. Možnosť zapožičania chladničky v izbách Classic.

Stravovanie:

– polpenzia / raňajky, večere – formou bufetových stolov, možnosť All Inclusive – za príplatok

Šport a zábava:

tenisové kurty, plážové a vodné športy, požičovňa vodných lyží, skútrov, člnov, vodných bicyklov, ihriská pre loptové hry, stolný tenis, aerobic, aqua gym, animačné programy pre dospelých i pre deti (júl, august), škola potápania, fakultatívne lodné výlety na ostrovy Brač, Vis, Korčula.

Pláž:

vzdialená 50 – 100 m, štrková a kamenistá s upravenými plochami na slnenie.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní s polpenziou izby Classic... 12
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní s polpenziou izby Comfort... 12

Satelitná mapa: