Nachádzate sa: » CHORVÁTSKO » JUŽNÁ DALMÁCIA » Ostrov HVAR » JELSA, hotel HVAR ***

Ostrov HVAR, JELSA, hotel HVAR ***

Možnosti ubytovania: 21, 20, 10, 30

First Minute -10% Dieťa do 3 r. zadarmo All Inclusive Vzdialenosť od pláže 80m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Animačné programy Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

v miernom svahu, uprostred zeleného borovicového lesoparku neďaleko pobrežnej promenády, asi 500 m od centra starobylého mestečka Jelsa s obchodíkmi, kaviarničkami, cukrárňami a reštauráciami.

Popis a vybavenie:

príjemný hotel predurčený pre skutočný relax je obklopený borovicovým lesoparkom a vôňou okolitej kveteny. Z jeho slnečnej terasy je pekný výhľad na more. K dispozícii je recepcia s bezplatným WiFi, trezor (za poplatok), klimatizovaná reštaurácia, plážová reštaurácia, bar pri bazéne, zmenáreň, Spa centrum s masážami, kozmetický salón, bazén s morskou vodou, slnečníky zadarmo (v obmedzenom počte), krytý bazén s morskou vodou (otvorený do 15.6. a od 15.9.), fitness, parkovisko.

Ubytovanie:

Izby Economy, menšie 2-lôžkové klimatizované izby orientované na parkovú stranu, s možnosťou prístelky, sprcha, WC, sušič na vlasy, WiFi, TV-SAT, francúzsky balkón. Izby Comfort, väčšie 2-lôžkové klimatizované izby s možnosťou prístelky, sprcha, WC, sušič na vlasy, WiFi, TV-SAT, balkón alebo terasa. Izby Comf M – orientované na morskú stranu; Izby Comf P – orientované na parkovú stranu.

Stravovanie:

ALL INCLUSIVE / raňajky, obedy, večere – formou bufetových stolov, neobmedzená konzumácia nápojov (miestne čapované nápoje – nealko, pivo, víno) v bare pri bazéne (10-23 hod.), popoludňajší snack a káva (16-17 hod.)

Šport a zábava:

tenisové kurty, minigolf, stolný tenis – za poplatok, fitness, prenájom vodných bicyklov a skútrov na pláži. Asi 20 min pešo od hotela je športové centrum s ihriskom na futbal, basketbal, hádzanú a volejbal. Animačné programy pre deti od 6 – 12 r. (júl – august), 1x za týždeň dalmatínsky večer. Príjemné posedenie v mestečku v romantických kaviarničkách a krčmičkách.

Pláž:

piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora vzdialená 150 m, štrková s prírodnými skalnými plochami aj s upravenými vybetónovanými plochami na slnenie je vzdialená 80 m. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » individuálna doprava, Comfort - Morská strana, 8 dní s All inclusive... 12
typ dopravy » individuálna doprava, Comfort - Park strana, 8 dní s All inclusive... 12
typ dopravy » individuálna doprava, Economy, 8 dní s All inclusive... 12