Nachádzate sa: » CHORVÁTSKO » JUŽNÁ DALMÁCIA » Ostrov HVAR » JELSA, hotel HVAR ****

Ostrov HVAR, JELSA, hotel HVAR ****

Dieťa do 12 r. zadarmo All Inclusive Vzdialenosť od pláže 80m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Animačné programy Malé domáce zvieratá povolené

Možnosti ubytovania: 23, 21

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

v miernom svahu, uprostred zeleného borovicového lesoparku neďaleko pobrežnej promenády, asi 500 m od centra starobylého mestečka Jelsa s obchodíkmi, kaviarničkami, cukrárňami a reštauráciami.

Popis a vybavenie:

príjemný hotel predurčený pre skutočný relax je obklopený borovicovým lesoparkom a vôňou okolitej kveteny. Z jeho slnečnej terasy je pekný výhľad na more. K dispozícii je recepcia s bezplatným WiFi, tre-zor (za poplatok), klimatizovaná reštaurácia, plážová reštaurácia, bar pri bazéne, zmenáreň, Spa centrum s masážami, kozmetický salón, bazén s morskou vodou, ležadlá a slnečníky zadarmo (v obmedz. počte), krytý bazén s morskou vodou (otvorený do 15.6. a od 15.9.), fitness, parkovisko.

Ubytovanie:

2-lôžkové izby s možnosťou prístelky (rozkladacie kreslo), sprcha, WC, sušič na vlasy, TV-SAT, stropný ventilátor. Izby orientované ne parkovú stranu majú francúzsky balkón a izby orientované na morskú stra-nu majú balkón alebo terasu a môžu mať klimatizáciu – na vyžiadanie, za príplatok. V prípade rodiny s 2 – 3 deťmi, je ubytovanie zabezpečené v 2 susediacich izbách family, orientované na morskú stranu a majú navyše aj chladničku.

Stravovanie:

ALL INCLUSIVE / raňajky, obedy, večere – formou bufetových stolov, neobmedzená konzumácia nápo-jov (miestne čapované nápoje – nealko, pivo, víno) v bare pri bazéne (10-23 hod.), popoludňajší snack a káva (16-17 hod.)

Šport a zábava:

tenisové kurty, minigolf, stolný tenis – za poplatok, fitness, prenájom vodných bicyklov a skútrov na pláži. Asi 20 min pešo od hotela je športové centrum s ihriskom na futbal, basketbal, hádzanú a volejbal. Ani-mačné programy pre deti od 6 – 12 r. (v 6. až 8. mesiaci), 1x za týždeň dalmatínsky večer. Príjemné pose-denie v mestečku v romantických kaviarničkách a krčmičkách.

Pláž:

piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora vzdialená 150 m, štrková s prírodnými skalnými plochami aj s upravenými vybetónovanými plochami na slnenie je vzdialená 80 m. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

 

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní s all inclusive More... 12
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní s all inclusive Park... 12

Satelitná mapa: