Nachádzate sa: » TALIANSKO » Región VENETO » BIBIONE » vila SONIA - apartmány ***

BIBIONE, vila SONIA - apartmány ***

Možnosti ubytovania: 40, 70

First Minute -15% Vzdialenosť od pláže 500m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Plážové služby v cene (slnečník + 2 ležadlá, alebo plážové kreslo a ležadlo) Parkovanie WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

v centrálnej časti Spiaggia, v pokojnejšej časti.

Popis a vybavenie:

menšia 2-poschodová vila vhodná pre rodiny s deťmi, s oploteným dvorom a parkoviskom.

Ubytovanie:

apartmány sú vybavené kuch. kútom, sprcha, WC, TV-SAT, trezor, mikrovlnka, kávovar, klimatizácia, balkón. Možný prenájom WiFi routru, bicykla – za poplatok. Typy apt.: B4 Bilo pre 4 osoby, spálňa s manželským lôžkom, obývacia izba s gaučom pre 2 osoby, balkón; C7 Trilo pre 7 osôb – jedna 2-lôžk. a jedna 3-lôžk. spálňa, obývacia izba s rozkladacím gaučom, balkón; C1-7 Trilo pre 7 osôb – na prízemí, s vlastnou oplotenou predzáhradkou, jedna 2-lôžk. a jedna 3-lôžk. spálňa, obývacia izba s rozkladacím gaučom.

Stravovanie:

Individuálne

Šport a zábava:

plážový volejbal, windsurfing, jachting, kanoe, parasailing, tenis, jazda na koni, termálne kúpele, lunapark, animácie a miniklub na pláži. Ku každému apartmánu pri pobyte na 7 nocí v období od 20.5. do 15.9. klient dostane bezplatne voucher – pozvánku na párty v prírode s hudbou, tancom, špagetami, vínom a nealko-nápojmi. Táto pozvánka platí pre celú rodinu a odovzdáva sa pri príchode.

Pláž:

súkromná piesočnatá pláž vzdialená 500 m, s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis od 4. radu (slnečník, ležadlo, plážová stolička/apt.) zahrnutý v cene, od cca 30.4.-01.10.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní... 22