Možnosti ubytovania: , ,
Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)
na pokojnejšom mieste v blízkosti centra a starobylého prístavného kanála Porto Canale, ktorý vybudoval Leonardo da Vinci. Okrem histórie letovisko ponúka aj moderné hotely, obchody, reštaurácie, bary, športové zariadenia a predovšetkým dlhé piesočnaté pláže s pozvoľným vstupom do vody, modré more a príjemnú atmosféru. Pri hoteli je veľký park s množstvom zelene a mnohými ihriskami.
komfortný päťposchodový elegantný hotel, s recepciou, výťahom, klimatizovanou reštauráciou, barom s vonkajšou terasou, záhradou s detským ihriskom, požičovňa bicyklov (bezplatne), parkovisko, bezplatné WiFi v spoločných priestoroch.
pekné 2-lôžkové izby s možnosťou 1 – 2 prísteliek (môže byť poschodová posteľ), klimatizácia, sprcha, WC, sušič na vlasy, TV-SAT, WiFi, trezor, minibar, balkón. Izby s výhľadom na more sú za príplatok.
polpenzia / raňajky – formou bufetových stolov, večere – hlavné jedlo výber z menu, šalátový bufet. Nápoje k večeri/obedu – v cene (0,5 l vody + 0,25 l vína/os.). Za príplatok možno doobjednať obedy.
priamo na pláži sa nachádza vodný park „Diamanti Beach Village“ (2 bazény, tobogány, bar a reštaurácia, animácie, detský kútik) – momentálne v renovácii, vzdialený asi 100 m od hotela.
vzdialená 150 m, súkromná piesková s plážovým servisom – za poplatok.