Nachádzate sa: » TALIANSKO » Región TOSKÁNSKO » CALAMBRONE » rezidencia VILLAGGIO SOLIDAGO ***+

CALAMBRONE, rezidencia VILLAGGIO SOLIDAGO ***+

Možnosti ubytovania: 20, 40

First Minute -10% Vhodné pre golfistov Pre náročnejčích Vzdialenosť od pláže 90m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie Animačné programy Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

v krásnej udržiavanej záhrade v prírodnom parku priamo pri mori, 4 km južne od mestečka Tirrenia. Je ideálnym východiskovým bodom k poznávaniu toskánskych miest (v blízkosti je autobusová zastávka).

Popis a vybavenie:

moderný rezort, vhodný aj pre náročnejších. K dispozícii recepcia, WiFi v spoločných priestoroch, bazén pre dospelých a bazén pre deti (prevádzka 15.5. – 15.9.), fitness a wellness centrum – za poplatok, bar pri bazéne, reštaurácia, minimarket, detské ihrisko, parkovisko, požičovňa bicyklov (5 €).

Ubytovanie:

apartmány sú na prízemí alebo 1. poschodí, vkusne a moderne zariadené, vybavené kuchynským kútom, umývačkou riadu, sprchou, WC, sušičom na vlasy, klimatizáciou, TV-SAT, balkónom (niektoré s výhľadom na more). Typy apt.: A2 Mono pre 2 osoby (prízemie), obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a kuch. kútom a záhradkou; A4 Bilo pre 4 – 5 osôb (1. poschodie), 2-lôžková spálňa, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, prístelka pre 5. osobu – za príplatok; B4 Bilo pre 4 – 5 osôb (prízemie alebo 1. poschodie), 2-lôžková spálňa, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, terasa alebo záhradka, prístelka pre 5. osobu – za príplatok.

Stravovanie:

individuálne.

Šport a zábava:

plážový volejbal, vodné športy (windsurfing, kanoe), animačné programy, miniklub, 18 jamkové golfové ihrisko (vzdialené 2 km).

Pláž:

s bielym pieskom a pieskovými dunami, s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená 90 m. Plážový servis za zvýhodnené ceny je k dispozícii cca 15.5. – 15.9.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní... 22