Nachádzate sa: » TALIANSKO » Ostrov SARDÍNIA » ALGHERO » hotel a rezidencia RINA ****

ALGHERO, hotel a rezidencia RINA ****

Možnosti ubytovania: 20, 30, 40

First Minute -10% First Minute -15% Dieťa do 12 r. zadarmo Dobrý pomer cena / kvalita Vzdialenosť od pláže 100m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Chladnička alebo minibar v izbe Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

v pokojnejšej časti mesta asi 1 km od historického centra mesta a 7 km od letiska.

Popis a vybavenie:

moderný dobre vybavený hotel, k dispozícii je recepcia, výťah, reštaurácia, snack bar, bazén s vírivkou pre dospelých a deti, slnečná terasa so slnečníkmi a ležadlami, bezplatné WiFi v spoločných priestoroch, parkovisko.

Ubytovanie:

hotelové izby (hlavná budova) – vkusne zariadené klimatizované 2-, 3- a 4-lôžkové izby standard (ST), so sprchou, WC, minibarom, TV-SAT, WiFi, trezorom. 2-lôžkové izby môžu byť s balkónom (Blk) a niektoré s výhľadom na more (VM). Klimatizované apartmány – sú plne vybaveným kuch. kútom (aj mikrovlnkou), TV-SAT, sprchou, WC, balkónom. Typy apt.: A3 Mono pre 2 – 3 osoby, obývacia miestnosť s manželským lôžkom a gaučom pre 1 osobu a s kuchyn. kútom; B4 Bilo pre 4 osoby, spálňa s manželským lôžkom, obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a s kuchyn. kútom; B4 Bilo pre 4 osoby s bočným výhľadom na more (VM), spálňa s manželským lôžkom, obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a s kuchyn. kútom.

Stravovanie:

hotel – raňajky, formou bufetových stolov, možnosť doobjednať polpenziu (servírované večere); apartmány – individuálne stravovanie.

Šport a zábava:

vodné športy na pláži, lodné výlety, potápačské centrum.

Pláž:

široká piesočnatá pláž je vzdialená 100 m, plážový servis – za poplatok.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní s raňajkami - hotelové izby... 22
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní - apartmány... 22