Nachádzate sa: » TALIANSKO » Ostrov SARDÍNIA » ALGHERO » hotel a rezidencia RINA ****

ALGHERO, hotel a rezidencia RINA ****

Možnosti ubytovania: 10, 20, 21, 22, 30, 40

First Minute -15% Dieťa do 12 r. zadarmo Dobrý pomer cena / kvalita Vzdialenosť od pláže 100m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Chladnička alebo minibar v izbe Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

v pokojnejšej časti mesta asi 1 km od historického centra mesta a 7 km od letiska.

Popis a vybavenie:

moderný dobre vybavený hotel, k dispozícii je recepcia, výťah, reštaurácia, snack bar, bazén s vírivkou pre dospelých a deti, slnečná terasa so slnečníkmi a ležadlami, bezplatné WiFi v spoločných priestoroch, parkovisko.

Ubytovanie:

hotelové izby (hlavná budova) – vkusne zariadené klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1 – 2 prísteliek, sprcha, WC, minibar, TV-SAT, WiFi, trezor. Izba s balkónom a izba s výhľadom na more (bez možnosti prístelky) – za príplatok. Apartmány – vybavené klimatizáciou, kuch. kútom, TV-SAT, sprchou, WC, balkónom. Typy apt.: A3 Mono pre 2 – 3 osoby, obývacia miestnosť s 3 lôžkami a s kuchyn. kútom; B4 Bilo pre 4 osoby, 2-lôžková spálňa, obývacia izba s rozkladacím gaučom a s kuchyn. kútom; B4 Bilo pre 4 osoby, s bočným výhľadom na more (M), 2-lôžková spálňa, obývacia izba s rozkladacím gaučom a s kuchyn. kútom.

Stravovanie:

hotel – raňajky, formou bufetových stolov, možnosť doobjednať možnosť doobjednať polpenziu alebo plnú penziu (servírované večere, resp. obedy); apartmány – individuálne stravovanie, možnosť doobjednať raňajky.

Šport a zábava:

vodné športy na pláži, lodné výlety, potápačské centrum.

Pláž:

široká piesočnatá pláž je vzdialená 100 m, plážový servis – za poplatok.