Nachádzate sa: » CHORVÁTSKO » ISTRIA » POREČ » apartmány LANTERNA SUNNY RESORT **

POREČ, apartmány LANTERNA SUNNY RESORT **

Možnosti ubytovania: 30, 40, 60

First Minute -15% Doporučujeme skorú rezerváciu Vzdialenosť od pláže 100m Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

apartmánový komplex sa nachádza v obklopení píniového hája na polostrove Lanterna, asi 13 km severne od Poreču.

Popis a vybavenie:

centrálna recepcia s bezplatným WiFi, niekoľko reštaurácií, nákupné a zábavné centrum, bary, diskotéka, kaviareň, pizzeria, bufet na pláži, obchody, bezplatné parkovanie.

Ubytovanie:

apartmány superior (a) – majú nový nábytok a novú kúpeľňu; apartmány standard (b) – jednoducho vybavené, zariadené starším nábytkom. Typy apt.: A3(a) pre 3 osoby, 2-lôžková spálňa, obývacia miestnosť s gaučom a kuch. kútom, sprcha, WC, balkón; A3(b) pre 3 osoby, 1-lôžková spálňa, obývacia miestnosť s 2 lôžkami, kuch. kút, sprcha, WC, balkón; A4(a) pre 4 osoby, 2-lôžková spálňa, obývacia miestnosť s 2 lôžkami, kuch. kút, sprcha, WC, balkón; A4(b) pre 4 osoby, 2-lôžková spálňa, obývacia miestnosť s 2 lôžkami, kuch. kút, sprcha, WC, balkón; A6(a) pre 6 osôb (dvojpodlažný): dve 2-lôžkové spálne, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom a s kuch. kútom, 2 kúpeľne s WC, 3 balkóny; A6(b) pre 6 osôb (dvojpodlažný): dve 2-lôžkové spálne, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom, kuch. kút, 2 kúpeľne s WC, 3 balkóny.

Stravovanie:

individuálne

Šport a zábava:

18 tenisových kurtov, minigolf, požičovňa bicyklov a člnov, ihriská na loptové hry, stolný tenis, vodné športy, škola potápania. Zábavné centrum s nočným barom a diskotékou, ihrisko s preliezačkami a pieskoviskom pre deti.

Pláž:

vzdialená 100 - 250 m, kamenistá, čiastočne štrková vhodná aj pre deti.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní... 12