Nachádzate sa: » CHORVÁTSKO » SEVERNÁ DALMÁCIA » PRIVLAKA » hotel LAGUNA ****

PRIVLAKA, hotel LAGUNA ****

Možnosti ubytovania: 10, 22, 41

First Minute -10% 1-2 deti do 12 rokov zadarmo Priamo pri pláži Vzdialenosť od pláže 10m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Chladnička alebo minibar v izbe WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

priamo pri mori na polostrove Privlaka, v pokojnej lokalite pozdĺž vybetónovanej upravenej pláže asi 1,5 km od rušného a obľúbeného letoviska Zaton. Oblasť je vyhľadávaná aj vďaka ostrovčeku Nin (4 km), kde sa nachádza lagúna s liečivým bahnom, ktoré má priaznivé účinky najmä pri bolestiach pohybového aparátu.

Popis a vybavenie:

moderný, rodinný hotel s recepciou, výťahom, reštauráciou s veľkou terasou s výhľadom na more, bar, kaviareň, sauna (za poplatok) a malé fitness (zadarmo), bezplatné parkovisko.

Ubytovanie:

v klimatizovaných izbách a apartmánoch, bezplatné WiFi pripojenie, TV-SAT, minibar, trezor, sušič na vlasy. 2-lôžkové izby standard s možnosťou 1 prístelky formou rozkladacieho kresla; druhá prístelka na vyžiadanie. Izby sú bez balkóna. Apartmán A4 (+1) pre 4 osoby, 2 spálne (každá s vlastnou kúpeľňou s WC) – jedna spálňa s manželskou posteľou, druhá spálňa s 2 oddelenými lôžkami, ktoré možno spojiť, denná miestnosť, terasa s výhľadom na more. Za príplatok možnosť 5. lôžka (rozkladacie kreslo).

Stravovanie:

polpenzia – raňajky a večere formou bufetových stolov v centrálnej reštaurácii s terasou na morskú stranu. Možnosť dokúpenia obedov – výber z 3 menu.

Šport a zábava:

možnosť využitia hotelového fitness a sauny, prechádzky popri pobreží. Neďaleký turistický rezort Zaton (vzdialený 1,5 km) ponúka tenisové kurty, minigolf, volejbal, potápačský klub, zábavný park. K dispozícii sú aj výlety loďou do národného parku Kornati a na ostrov Dugi Otok.

Pláž:

s piesočnatým s pozvoľným vstupom do mora a s betónovými plochami na slnenie je vzdialená 10 m. Slnečníky a ležadlá sú na vyhradenej pláži zadarmo.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » Individuálna doprava, 8 dní s polpenziou - Izby... 12
typ dopravy » Individuálna doprava, 8 dní s polpenziou - Apartmány... 12