Nachádzate sa: » TALIANSKO » Región VENETO » CAORLE » villaggio CRISTINA - apartmány ***

CAORLE, villaggio CRISTINA - apartmány ***

Možnosti ubytovania: 60, 70

Vzdialenosť od pláže 250m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Plážové služby v cene (slnečník + 2 ležadlá, alebo plážové kreslo a ležadlo) Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené Aquapark v blízkosti zariadenia
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

v tichšej časti mesta Caorle – Levante, 500 m od historického centra, 200 m od promenády.

Popis a vybavenie:

moderné turistické stredisko s jednoposchodovými vilkami v radovej oplotenej zástavbe, obklopené zeleňou. K dispozícii je veľký bazén a detský bazén (prevádzka cca 01.6.-15.9., v závislosti od počasia), parkovisko/garáž.

Ubytovanie:

apartmány majú klimatizáciu, TV-SAT, práčku, terasu alebo záhradku. Typy apt.: C6 Trilo pre 6 osôb (prízemie), spálňa s manželským lôžkom, spálňa s 2 lôžkami, obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a kuchynským kútom, sprcha, WC, záhradka, parkovacie miesto; C7 Trilo pre 7 osôb, spálňa s manželským lôžkom a 1 samostatným lôžkom, spálňa s poschodovou posteľou, obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a kuchynským kútom, sprcha, WC, 2x terasa, garáž. K dispozícii sú aj bezbariérové apartmány.

Stravovanie:

 individuálne.

Šport a zábava:

vodné a plážové športy, v blízkosti sa nachádza vodný a zábavný park, tenisové kurty, zábavné možnosti v centre.

Pláž:

privátna piesočnatá je vzdialená 250 m s pozvoľným vstupom do mora a s plážovým servisom v cene (1 slnečník + 2 ležadlá/apartmán).

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » individuálna dorpava, 8 dní... 22