Nachádzate sa: » TALIANSKO » Región VENETO » CAORLE » rezidencia GRAN MADO - apartmány ****

CAORLE, rezidencia GRAN MADO - apartmány ****

Možnosti ubytovania: 70, 40, 50

Vzdialenosť od pláže 200m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Plážové služby v cene (slnečník + 2 ležadlá, alebo plážové kreslo a ležadlo) Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené Aquapark v blízkosti zariadenia WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

v tichšej časti mesta Caorle - Levante, 400 m od historického centra, v blízkosti je supermarket, reštaurácie, bary a obchody.

Popis a vybavenie:

nová rezidencia s výťahom, bazénom a so slnečnou terasou (prevádzka cca 15.5.-18.9., v závislosti od počasia), na prízemí rezidencie je fitness – za poplatok, bezplatné WiFi pri bazéne, kryté parkovisko.

Ubytovanie:

moderne vybavené apartmány majú klimatizáciu, TV-SAT, trezor, práčku, mikrovlnku, balkón/terasu. Typy apt.: A4 Mono pre 2 – 4 osoby, obývacia izba s rozkladacím lôžkom pre 2 osoby a dvoma rozkladacími kreslami, kuchynským kútom, sprcha, WC; B5 Bilo pre 4 – 5 osôb, spálňa s manželským lôžkom a 1 samostatným lôžkom, obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a kuchynským kútom, sprcha, WC; C7 Trilo pre 7 osôb, spálňa s manželským lôžkom a 1 samostatným lôžkom, spálňa s poschodovou posteľou, obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a kuchynským kútom, sprcha, WC.

Stravovanie:

individuálne.

Šport a zábava:

vodné a plážové športy, v blízkosti sa nachádza vodný a zábavný park, tenisové kurty, zábavné možnosti v centre.

Pláž:

privátna piesočnatá je vzdialená 200 m s pozvoľným vstupom do mora a s plážovým servisom (1 slnečník + 2 ležadlá/apartmán), cca 01.6.-15.9.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní... 22