Nachádzate sa: » TALIANSKO » Región APÚLIA, polostrov Gargano » PESCHICI » villaggio JULIA - apartmány ***

PESCHICI, villaggio JULIA - apartmány ***

Možnosti ubytovania: 20, 40, 60

Vzdialenosť od pláže 400m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Plážové služby v cene (slnečník + 2 ležadlá, alebo plážové kreslo a ležadlo) Parkovanie Animačné programy WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

nachádza sa v lokalite Baia di Manaccora, 6 km od Peschici (smerom na Vieste).

Popis a vybavenie:

veľmi dobre vybavený a rozľahlý komplex radových poschodových domčekov, rozmiestnený v miernom kopci, ktorý sa zvažuje smerom k moru. V časti priamo pri pláži je recepcia, WiFi, veľký bazén, detský bazén s tobogánom, reštaurácia – pizzeria, minimarket, obchody, letné kino, stolný tenis, tenisové kurty.

Ubytovanie:

poschodové radové domčeky s jednoducho, ale účelne zariadenými apartmánmi, všetky majú vybavený kuchynský kút, klimatizáciu, sprchu, WC. Typy apt.: A2 Mono pre 2 osoby, jedna miestnosť s dvojlôžkom (príp. rozkladacím dvojlôžkom) a kuchynským kútom, balkón/malá záhradka; B4 Bilo pre 4 osoby, 2-lôžková spálňa, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom a kuchynským kútom, terasa; C6 Trilo pre 6 osôb, dve 2-lôžkové spálne (v jednej z nich je poschodová posteľ), obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a s kuchynským kútom, terasa.

Stravovanie:

individuálne.

Šport a zábava:

bazén pre dospelých a pre deti so šmykľavkou, viacúčelové ihrisko na volejbal, basketbal a futbal, boccia, minigolf, lukostreľba, animačné programy a miniclub, večerné predstavenie, diskotéka.

Pláž:

vzdialená 400 – 600 m, piesočná s pozvoľným vstupom do mora, z oboch strán ohraničená skalnatým útesom. Plážový servis v období 01.7. – 26.8. možno dokúpiť na mieste.

Klubová karta – zahrnutá v cene :

umožňuje využívanie bazénov, plážový servis (slnečník, plážová stolička a ležadlo/apartmán) – iba v období do 01.7. a od 26.8., animačné programy v období 01.7. – 31.8.