Nachádzate sa: » TALIANSKO » Región APÚLIA, polostrov Gargano » VIESTE » villaggio SABBIADORO - apartmány ***

VIESTE, villaggio SABBIADORO - apartmány ***

Možnosti ubytovania: 20, 30, 40, 50, 60

Vzdialenosť od pláže 350m Vonkajší bazén Klimatizácia v izbe Plážové služby v cene (slnečník + 2 ležadlá, alebo plážové kreslo a ležadlo) Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

v tichej lokalite neďaleko pobrežnej promenády, vzdialené asi 1 km od historického centra s obchodmi, reštauráciami a barmi.

Popis a vybavenie:

pekné, menšie villaggio obklopené píniami, pomarančovníkmi a oleandrami. Skladá sa z prízemných radových apartmánov a jednoposchodovej budovy. K vybaveniu patrí recepcia, WiFi, bazén (15.6. – 23.9.), detský kútik, spoločné barbecue, práčka (za poplatok), parkovisko. Na pláži – reštaurácia, plocha na cvičenie aerobicu.

Ubytovanie:

v prízemných radových vilkách so štandardne vybavenými apartmánmi s kuchynským kútom, sprchou, WC, klimatizácia (na vyžiadanie – za príplatok), balkón alebo terasa. Typy apt.: A2 Mono pre 2 osoby, obývacia izba s manželským lôžkom pre 2 osoby a kuch. kútom; B2 Bilo pre 2 osoby, 2-lôžková spálňa a obývacia izba s kuch. kútom; B3-4 Bilo pre 3 – 4 osoby, 2-lôžková spálňa a obývacia izba s kuch. kútom a s 1 lôžkom alebo rozkladacím gaučom pre 2 osoby (môže byť aj poschodová posteľ); C4 Trilo pre 4 osoby, dve 2-lôžkové spálne, obývacia izba s kuch. kútom; C5-6 Trilo pre 5 – 6 osôb, dve 2-lôžkové spálne, obývacia izba s kuch. kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby.

Stravovanie:

individuálne

Pláž:

známa pláž Castello vzdialená 350 m, súkromná piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora vhodná aj pre malé deti, plážový servis (slnečník, ležadlo a plážová stolička/apartmán) – zahrnutý v cene.