Nachádzate sa: » TALIANSKO » Región TOSKÁNSKO » MARINA DI BIBBONA » hotel PARADISO VERDE ***

MARINA DI BIBBONA, hotel PARADISO VERDE ***

Možnosti ubytovania: 20, 30, 10, 21

First Minute -5% Vzdialenosť od pláže 100m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Chladnička alebo minibar v izbe Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

blízko pri mori, obklopený stredomorskou prírodou, iba pár minút od centra mesta. Je ideálnym východiskovým bodom na návštevu typických miest Etruského pobrežia – Bolgheri, Castagneto Carducci, Populonia a mnoho ďalších.

Popis a vybavenie:

nový hotel s recepciou, bezplatným WiFi, reštauráciou, barom, vlastným parkoviskom. K dispozícii je bazén vhodný pre dospelých i deti, vírivka a slnečná terasa (v prevádzke 15.6. – 15.9.), požičovňa bicyklov, práčovňa (za poplatok).

Ubytovanie:

2-lôžkové klimatizované izby štandard s možnosťou 1 prístelky, sušič na vlasy, TV-SAT, WiFi, trezor, sprcha, WC, balkón s výhľadom na more, minichladnička – za poplatok. Modernejšie vybavené izby comfort, majú minichladničku v cene.

Stravovanie:

raňajky – formou bufetových stolov; možnosť dokúpenia večerí – výber z menu (za príplatok). Na požiadanie sa pripravujú aj jedlá pre diabetikov a osoby s bezlepkovou diétou.

Šport a zábava:

vodné športy na pláži, vínne cesty, výlety do olivových hájov, jazdy na bicykloch a na koňoch. V blízkoti mestečka marina di Bibbona nájdete niekoľko známych zábavných parkov – Cavallino Matto v Marina di Castagnetto Carducci, v mestečku Cecina nájdete najobľúbenejší vodný park na pobreží.

Pláž:

vzdialená 100 m, krásna dlhá piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis (slnečník, ležadlo, kreslo) možno dokúpiť na mieste. Tento úsek pobrežia získal 4x prestížne ekologické ocenenie za obzvlášť čisté more a okolie – Modrú vlajku.