Nachádzate sa: » TALIANSKO » Ostrov ISCHIA » FORIO » hotel CORONA ***

FORIO, hotel CORONA ***

Možnosti ubytovania: 12, 22, 10

Vzdialenosť od pláže 250m Vonkajší bazén Vnútorný bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Chladnička alebo minibar v izbe WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

na pokojnom mieste v udržiavanej záhrade medzi centrom mestečka Forio a zónou Citara, kde sa nachádza najväčší termálny park Poseidonove záhrady. Historické centrum je vzdialené asi 1 km, kam sa dostanete romantickou prechádzkou popri mori, prípadne autobusom (zastávka 50 m).

Popis a vybavenie:

hotel sa skladá z budovy s recepciou a z prízemných budov uprostred krásnej záhrady s udržiavaným trávnikom, parkovisko. K dispozícii je reštaurácia s miestnou kuchyňou, bar, klimatizované spoločné priestory, TV miestnosť, slnečná terasa, parkovisko, krytý termálny bazén, hydromasážna vaňa, veľký vonkajší minerálny bazén s terasou. Bezplatné WiFi vo verejných priestoroch. Možnosť využitia termálnych kúpeľov v blízkom hoteli.

Ubytovanie:

2-lôžkové izby s možnosťou 1 – 2 prísteliek majú kúpeľňu so sprchou a WC, telefón a TV, terasa, balkón s výhľadom na more. Izby standard bez balkóna a bez výhľadu sa nachádzajú v budove s recepciou. Izby s terasou sa nachádzajú v prízemnej budove v záhrade, niekoľko izieb s balkónom a výhľadom na more sa nachádza na 1 poschodí budovy s recepciou. Na vyžiadanie a za príplatok je možné doobjednať klimatizáciu, chladničku, balkón s výhľadom na more, terasu.

Stravovanie:

polpenzia / raňajky – formou bufetových stolov; večere – výber z menu a šalátový bufet.

Pláž:

piesočnatá pláž Cava dell Isola je vzdialená asi 250 m, ďalšia piesočnatá pláž Citara je vzdialená asi 900 m.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » možnosť zabezpečiť autobusovú dopravu, 10 dní s polpenziou... 21
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní s polpenziou... 22