Nachádzate sa: » TALIANSKO » Ostrov SARDÍNIA » SANTA TERESA DI GALLURA » hotel CLUB ESSE SHARDANA ****

SANTA TERESA DI GALLURA, hotel CLUB ESSE SHARDANA ****

Možnosti ubytovania: 22

First Minute -10% Dieťa do 13 r. zadarmo Pre náročnejčích Vzdialenosť od pláže 150m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Chladnička alebo minibar v izbe Animačné programy Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

na severe Sardínie (65 km od Olbie), s privilegovanou pozíciou priamo v zálive Baia Santa Reparata, obklopený bohatou vegetáciou, 3 km od prekrásneho mestečka Santa Teresa di Gallura (do centra jazdí večer hotelový minibus), 1 km od mestečka Capo Testa.

Popis a vybavenie:

moderný dobre vybavený klubový hotel v miernom svahu nad morským zálivom, ideálny pre rodiny s deťmi. Hosťom je k dispozícii recepcia s bezplatným WiFi a trezorom, klimatizovaná reštaurácia s úchvatným výhľadom na more, piano bar, spoločenská miestnosť s biliardom a TV, vonkajší bazén so slnečníkmi a ležadlami, amfiteáter, kde sa organizujú animačné programy, parkovisko.

Ubytovanie:

v murovaných bungalovoch s vlastným vstupom a výhľadom na more. Útulné klimatizované 2-lôžkové izby s 1 – 2 prístelkami (3. a 4. lôžko poschodová posteľ), zariadené v sardínskom štýle, majú sprchu, WC, TV-SAT, WiFi, trezor, sušič na vlasy, minichladničku, terasu. Z vyššie situovaných bungalovov je nádherný výhľad na záliv.

Stravovanie:

polpenzia / raňajky, večere – formou bufetových stolov, nápoje (minerálky, pivo, víno) k večeri zahrnuté v cene. Možnosť doobjednať obedy formou bufetu vrátane nápojov.

Šport a zábava:

vodné športy na pláži, kanoe, trekking (množstvo značených turistických trás), lodné výlety za krásami členitého pobrežia severnej Sardínie, potápačské centrum, prenájom surfov, bicyklov, skútrov. Animačné programy (18.6. – 10.9.) – skupinové lekcie gymnastiky, tance, denné a večerné hry a turnaje, biliard, večerné predstavenia.

Pláž:

piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená 150 m, bezplatná verejná pláž alebo súkromná s plážovým servisom (slnečník, ležadlo, plážová stolička/izba) – za poplatok.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní s polpenziou... 22