Nachádzate sa: » TALIANSKO » Ostrov SARDÍNIA » SANTA TERESA DI GALLURA » hotel CLUB ESSE SHARDANA ****

SANTA TERESA DI GALLURA, hotel CLUB ESSE SHARDANA ****

Možnosti ubytovania: 22, 20, 30, 11, 21

First Minute -10% Dieťa do 13 r. zadarmo Pre náročnejčích All Inclusive Vzdialenosť od pláže 100m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Chladnička alebo minibar v izbe Animačné programy Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

na severe Sardínie (65 km od Olbie), s privilegovanou pozíciou priamo v zálive Baia Santa Reparata, obklopený bohatou vegetáciou, 3 km od prekrásneho mestečka Santa Teresa di Gallura (do centra jazdí večer hotelový minibus), 1 km od mestečka Capo Testa.

Popis a vybavenie:

moderný dobre vybavený klubový hotel v miernom svahu nad morským zálivom, ideálny pre rodiny s deťmi. Hosťom je k dispozícii recepcia s bezplatným WiFi a trezorom, klimatizovaná reštaurácia s úchvatným výhľadom na more, piano bar, spoločenská miestnosť s biliardom a TV, vonkajší bazén so slnečníkmi a ležadlami, amfiteáter, kde sa organizujú animačné programy, miniklub, parkovisko – vonkajšie nestrážené alebo v areáli (za poplatok), práčovňa (za poplatok).

Ubytovanie:

v murovaných bungalovoch s vlastným vstupom a výhľadom na more. Útulné klimatizované 2-lôžkové izby standard s 1 – 2 prístelkami (v prípade 2 prístreliek – poschodová posteľ), zariadené v sardínskom štýle, majú sprchu, WC, TV-SAT, WiFi, trezor, sušič na vlasy, minichladničku, terasu. Izby terrazzo (na vyžiadanie – za príplatok) s výhľadom na more a s terasou, so stolíkom, slnečníkom a ležadlom. Z vyššie situovaných bungalovov je nádherný výhľad na záliv. K dispozícii sú aj bezbariérové izby – na vyžiadanie.

Stravovanie:

polpenzia (PP) alebo plná penzia (PLP) / raňajky, obedy, večere – formou bufetových stolov. K hlavným jedlám sú v cene zahrnuté nápoje – voda, biele a červené víno, pivo. Možnosť doobjednať ALL INCLUSIVE – za príplatok, v čase 10 – 23 hod., v hlavnom bare možnosť neobmedzenej konzumácie vody, vína, piva, džúsov, limonád, kávy, čaju, alko i nealko koktejlov, vermuthu, limocella, vodky, rumu a iných miestnych likérov v čase 10 – 23 hod. Pre deti do 3 r. je možné využiť miestnosť, kde sa dá pripraviť detská strava a využiť k tomu základné pokrmy pripravené miestnou kuchyňou – vývary, pasírovaná zelenina, cestoviny, syry, jogurty, ovocie – za poplatok.

Šport a zábava:

vodné športy na pláži, kanoe, trekking (množstvo značených turistických trás), lodné výlety za krásami členitého pobrežia severnej Sardínie, potápačské centrum, prenájom surfov, gumených člnov, bicyklov, skútrov. Animačné programy (18.6. – 10.9.) – skupinové lekcie gymnastiky, tance, denné a večerné hry a turnaje, biliard, večerné predstavenia.

Pláž:

piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená 100 m, bezplatná verejná pláž alebo súkromná s plážovým servisom (slnečník, ležadlo, plážová stolička/izba) – za poplatok. Možnosť bezplatne využiť ležadlá a slnečníky pri bazéne a na opaľovacích terasách na skalách v rámci areálu, odkiaľ je priamy prístup do mora.

Klubová karta – povinná, pre všetky osoby:

v období 07.6. – 20.9. (za poplatok) zahŕňa využívanie bazéna, animácie pre deti aj dospelých, plážový servis (slnečník + 2 ležadlá).